Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én nekem van kisebbségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nekem van kisebbségi komplexusom mert nincs jó alkatom melegként?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van. Eleve macis vagyok, nem vagyok vékony és szőrös és sokaknak ez nem tetszik, mert itthon - külföldön sokkal inkább elfogadnak így is - ha nem vagy adonisz testű és üresfejű melegként, akkor szinte lehúzhatod magad a wc-n. Sehogy sem akar összejönni egy kapcsolat, kétségbe vagyok teljesen esve hogy egyedül fogok megvénülni.

Akárhányszor elmegy mellettem egy jobb testű fiú kettős érzésem van: 1. nem vagyok egyenrangú egy nálam szebb fiúval hiába tartanak sokan jó fejnek, az ilyenek mellett mindig kevesebbnek érzem magam 2. ez azzal is előfordul aki alapból tetszik.


Itt a meleg világban a külső határozottan fontos, mindennek az alapja.


F/27


2018. máj. 7. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

"Most munka mellett nincs állandóan erre időm" - Ez is olyan kifogásként hangzik.


Nem hangzik kifogásként. Hidd el, ha valaki tisztességesen ledolgozza a munkaidejét, az örül hogy hazaér és leteheti a s*ggét. Sőt, vannak olyan munkakörök is, amelyeknél otthon is dolgozni kell, mert az illető hazaviszi a papírjait, vagy ha komolyabb szellemi munkáról van szó, akkor készülnie kell a másnapra.

Ha pedig valaki fizikai munkát végez, abban elfárad érthető módon, s nem hinném hogy hazaérve lenne még kedve szaladgálni.


Persze nem azt mondom, hogy csak azok törődnének a testükkel akiknek semmi más dolguk nincs. Ismerek pl. egy olyan tanárnőt, aki tanítás előtt minden reggel (!) lefut 7 km-t. A tanítás önmagában embert próbáló munka, mellette pedig sok egyén elfoglaltsága is van, szinte minden órája be van táblázva, mégis meg tudja oldani a futást.

De ez mégis kirívó eset, mert óriási elszántság van benne. Egy átlagembertől azonban nem feltétlen várható el, hogy munka mellett mindezt megtegye...

2018. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11: De ez kifogás.


Persze nagyon sok olyan eset van, amit már említettél is. Tényleg borzasztó nehéz összeegyeztetni a sportot a munkával. Én sem mondom azt magamról pl., hogy nem gyártok soha sem kifogásokat. Mert nem így van.


De ezeregy módja van annak, hogy tegyük az egészségünkért. Pl:

- Mozgásszegény életmód helyett olyan legyen akkor a táplálkozás

- Gyalog vagy bicajjal munkahelyre és/vagy hazamenni

- Hamarabb leszállni a buszról és úgy gyalog hazamenni (idő hiányában)

- Napi 10 perc is több már, mint a semmi

- Vannak szabadnapok is


Szóval akaraterő kell hozzá. Itt egy homoszexuális emberről van szó, még csak családja sincs, akit el kellene tartani (én is homo vagyok). Szóval igen, kifogás.

2018. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!