Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már kisebbségi komplexuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kisebbségi komplexusod amikor egy jobb pasi kikezdett veled?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz vagy ilyesmi. Mondjuk 7/10, de most elkezdett udvarolni nekem egy 9/10-es.


Finoman szólva is meglep. Nem tudom fejben hová tenni.


Nagyon feszengek is amikor beszélünk.


26F



2020. aug. 18. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Attól hogy valaki ki van gyúrva, nem biztos hogy neki is a szintén kigyúrt pasik tetszenek.


Meglátott benned valamit, felkeltetted az érdeklődését, vonzódik hozzád egy jó pasi. Ennek örülj, és próbálj meg nem feszengeni. Illetve lehet, hogy te is több vagy mint 7-es csak alulértékeled önmagad.

2020. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy neki te vagy 9-es. Mindenkinek más az ízlése. Szerintem engedd el magad, nehogy azt érezze a feszengésed miatt, hogy nem jössz be neki. :)
2020. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nekem is volt egy ilyen érzésem egy pasival kapcsolatban amikor kezdett köztünk kialakulni valami, és elég sok idő kellett mire ez elmult. De higgy, bízz magadban, ő meglátott benned valamit!!
2020. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy passzív srácnak,hatalmas farka volt.
2020. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!