Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igaz, hogy más a szex, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy más a szex, ha valaki be van tépve?

Figyelt kérdés

Arra érdekelne a válasz, hogy igaz-e hogyha valaki füvet szív, akkor máshogyan érzi-e a szexet? Illetve jobban kívánja-e?

Munkatársam erről mesélt nekem, hogy nemrég volt egy ilyen “kalandja” ezért érdekelne, hogy miben más tőle a szex?

Én soha nem tudnám elképzelni, hogy mégcsak olyan hoz hozzá nyúljak, aki drogozik😅. De annyira furdal a kíváncsiság, hogy miben másabb? Előre köszönöm a válaszokat! :)



#szex #jobb #Meséltsztory #Tegnap hallottam #Keresem a választ
2020. jún. 17. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Akkor mesélek neked, mint undorító lecsúszott drogos aki szívott már füvet és szexelt már a hatása alatt:

Karantén van, párommal megnéztünk minden sorozatot, elolvastuk az internetet, és kitakarítottuk a házat kétszer. Ekkor megszólalok: "Hmm, mi lenne ha felhívnám egy haveromat, vásároljunk egy-két gramot?" (persze ez illegális, tehát ez mind csak mese amit itt írok). Megvettük, tekertem belőle egy cigarettát és elkezdtünk beszélgetni a konyhában mindenféléről. Hogy miket csináltunk egy éve, milyen volt ide, meg oda utazni, stb. Valamiért mindkettőnkben felébredt a szexuális vágy és ami különbséget éreztem az az, hogy sokkal intenzívebb érzés. Csak arra tudsz koncentrálni hogyan feszít benned a férfiassága. Mintha szex lenne a négyzeten. Elég érdekes és rendkívül kielégítő. Szerintem egyszer megéri kipróbálni.

2020. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 🥰
2020. jún. 17. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem szívtam, de tavaly nyáron Amszterdamban besütiztünk. Hát érdekes volt, de sokkal jobb mint pl amikor piásan dugnak. Bizonyos érzékek tompábbak, mások erősebbek! Összességében kellemes élmény!
2020. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Sokkal erősebb az inger.
2020. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer kipróbálom
2020. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Én vagyok ennyire begyepesedett, hogy SOHA még egyszeri alkalommal sem próbálná ki egyik szenvedélybetegséget sem? (Gondolok itt a drogra)
2020. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!