Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mit csinalsz ..?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mit csinalsz ..?

Figyelt kérdés
Nőkènt mit teszel,ha van más is aki èrdekel, megcsalásnak minősititek..? egy ilyen kapcsolatban?

2022. máj. 3. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok nem fekszem össze mindenkivel 😀 kb 1 éve tart a szexkalcsolat és 1 másik csajjal voltam ez idő alatt. Nyilván nem lennék én sem olyan csajjal szexkapcsolatban aki minden hétvégén mással fekszik le így én sem tenném amúgy se vagyok ez a típus. Megválogatom kivel fekszem le és nem célom az, hogy növeljem a partnereim számát, csak nem zárkózom el attól, hogy mással is lefeküdjek
2022. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11, nem zárkozol el hogy mással is,de te nem lennèl olyan csajjal aki szintèn ezt tennè? Nem minden hètvègèn,de akkor ő sem tesz máskèpp mint te tennèd.. ez bele fèr akkor?
2022. máj. 3. 10:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem várok el mást tőle, mint magamtól valamilyen szinten ez is kapcsolat, egy kapcsolatban pedig mind a 2 fél egyenlő ha neki szabad nekem is ha nekem szabad neki is a nézőpontom szerint, csak nem alakítok ki érzelmet ezért szexkapcsolat és nem kapcsolat és ezért nincs megcsalás
2022. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
10/ Először nagyjából így van, de utána a szex alatt termelődnek olyan hormonok, hogy az ember elkezd vonzódni a másikhoz, szerintem minél többet szexelnek, annál inkább vonzódni fognak. Ha nem, akkor meg a szexkapcsolat is elhalhat, hiszen könnyű lesz azt egy másikkal helyettesíteni. Szex alatt becézgetik is egymást, kicsit beszélgetnek is, kíváncsiak lehetnek arra, hogy a másikkal milyen lehetne nem csak az ágyban stb. Emiatt szoktak a k..pecérek gyakran partnert cserélgetni.
2022. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolat nem kapcsolat.
2022. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet: meg kell előre beszélni. Volt olyan akivel "szabad" volt másokkal is (eleve így beszéltük meg), s volt olyan akivel "kizárólagos" (nem volt mellette más).
2022. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#10:

Én nem! Soha nem is volt egyéjszakásom, nekem kell, ha minimális is, a vonzalom...

F.

2022. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!