Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hogy lehet? Más is észrevet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Más is észrevette, hogy ilyen könnyű felszedni szinte bármilyen nőt? Vagy ez csak véletlenek sorozata volt?

Figyelt kérdés

Szóval én egy picivel átlag alatti srác vagyok, ami a külsőt illeti, meg nem is túl magas, olyan 171-2 cm.

És vékony vagyok, csak pici izom van rajtam (mondjuk a hasam az kockás, de azt ruhán keresztül nem látja senki, szóval nem az a vonzerőm).


Annyi a szerencsém, hogy bár a lányok, nők nem találnak vonzónak, általában az a benyomásuk rólam hogy egy nagyon kedves, “normális” fiú vagyok, aki nagyon okos.


Ezt anélkül szokták elkönyvelni rólam rengetegen, csak a kisugárzásom miatt, hogy akár csak felszínesen is megismertek volna…


És ennek éppen csak annyi az igazságtartalma, hogy ezen tulajdonságok szöges ellentétével mondjuk tényleg nehéz lenne vádolni…


Mindig nagyon szorongtam és féltem a lányoktól, nőktől.


Soha az életben nem voltam úgy kettesben ellenkező nemű személlyel, hogy ne lett volna ott velünk egy nálam sokkal jobb pasi is és ezért soha nem mertem kezdeményezni.


Mivel tudtam, hogyha sokáig szűz maradok, akkor csak eszkalálódik majd a szorongásom, elejét vettem a dolognak és elmentem lakásos prostihoz (na mondom, hogy nem vagyok egy erkölcsi csoda)…

A prostinál természetesen zavarban voltam, de nem volt katasztrófa.


Egyből javított a dolog a hozzáállásomon, már ugyanolyan embereknek láttam még a szép lányokat is mint amilyen én vagyok.


De továbbra sem próbálkoztam azért náluk, mostmár nem tudom felidézni hogy miért nem…


Kb. 3 hónappal később elmentem még egy lakásos prostituálthoz, ott már sokkal élénkebb voltam, jobban a tudatomnál maradtam és felfigyeltem rá, hogy egyáltalán nem izgulok.


Ennek ellenére csak sodródtam az árral és hagytam a prostit irányítani…


Utána arra gondoltam, hogy oké már voltam 2 nővel, mostmár ideje lenne olyannal is együtt lenni akinek nem fizetek érte.


Bár mindkettő prostival használtam óvszert természetesen, azért még mielőtt bele vetettem volna magamat a csajozásba, vártam 3 hónapot és elmentem egy teljeskörű STD szűrésre.


Miután megkaptam az eredményeket és minden negatív volt, csináltam Tinder, meg hasonló pár/partner kereső appokon profilt.


Nem volt rajtuk annyira nagy sikerem a külsőm miatt, de azért meglepődtem hogy voltak olyan tényleg nagyon szép nők is, akik adtak volna még nekem is esélyt, nyitottak voltak ismerkedésre (Úgy volt 3-4 ilyen, hogy mindenkit jobbra húztam).


Viszont inkább élőben ismerkedtem kocsmákban, bárokban, szórakozó helyeken.


Nagyon sok lány volt aki randira szívesen jött volna velem, mivel elegük van a rossz fiúkból, nekem meg a homlokomra van írva (szerintük), hogy jófiú vagyok.


Voltak akikkel randiztam párat, de azért úgy nem akartam Őket ágyba vinni, hogy én tudtam hogy nem akarok kapcsolatot, mert nekem jelenleg (akkor) az túl sok energia lett volna… De Ők meg velem elsősorban kapcsolatot akartak volna, csak szexet nem.


Amikor már nagyon hiányzott a szex, gondoltam hogy elmegyek még egy lakásos prostihoz…

Az egyik legvonzóbb harmincas nőt választottam ki, aki “luxus” kategóriának tűnt a képek alapján.


Voltak 11 éves értékelései is, szóval nem ma kezdte, lehetett már vagy 1000 pasival.


Ennek ellenére annyira nagyon nem tűnt kiégettnek, lestrapált meg egyáltalán nem volt… Persze lehet, hogy érzelmileg kiégett, ezt nem tudom, de le is tagadhatott volna párévet és amennyire csak lehet, igényes is volt.


Gondoltam, hogy ilyet még nem csináltam, most eljátszok majd egy nagyon macsó, magabiztos szerepet…


Bár ez nem valami jó jel a jellemem szempontjából, de amint megláttam az ajtóban, rájöttem hogy csupán azért mert fizetek tényleg elképesztően magabiztos vagyok, nem is kell játszani.


Így hát úgy viselkedtem mintha nagyon jó pasi lennék, én irányítottam.


A szemébe néztem, lenézett de a tekintetét gyengéd de magabiztos mozdulattal, az állát megérintve újra a sajátommal egy vonalba hoztam… Ez számára egyszerre volt kínos és izgató, de én irányítottam.

Aztán úgy csókoltam meg mintha én lennék a tapasztaltabb…

Nem érdekeltek az ezzel ellentétes tények, végig úgy tudtam viselkedni mintha egy szűz lánnyal lennék, vagy mintha Ő fizetne nekem.


Persze ez így nevetségesen hangzik, de mégis hatással volt rá a kisugárzásom.


Gyengéd voltam és sokat kérdeztem, hogy “ezt szabad e, azt szabad e?”, “így most jó e, nem e vagyok túl durva?”, stb.

De közben határozott voltam és amit csináltam arról én eldöntöttem hogy jó neki… De közben nagyon ráhangolódtam és éreztem azt is, hogy valóban erre vágyik.


A csókjaimnál összerándult a teste, a mellbimbója megkeményedett, és csak úgy elárasztott már csak attól is ahogyan ránéztem, simogattam.


Az aktus alatt, ahogyan izgattam a csiklóját többször is elélvezett és olyan izomrándulásai voltak orgazmus közben amit nem lehet megjátszani… Úgy elvörösödött az arca, amit szintén csak nem lehet megjátszani.


A végén pedig azt mondta, hogy ez volt élete legjobb szexuális élménye…


Utóbbit persze fenntartásokkal kezeltem, biztos szinte mindenkinek ezt mondja.


Vártam újabb 3 hónapot és megint leteszteltettem magam mindenre, ugyanis ezt a nőt ki is nyaltam, meg minden…


Mivel most sem kaptam el semmit, el kezdtem megint csajozni és most úgy álltam neki hogyha kell megmondom hogy nem akarok kapcsolatot, de addig fogok próbálkozni megállás nélkül, amíg össze nem jön egy egyéjszakás.


Először egy házibuliba mentem, amire szinte soha nem szoktak hívni de most félig-meddig meghivatattam magam.


Összejött a szex.


Ennek pár hónapja…


Azóta pedig kb. 10-ből 6 nővel akinél próbálkoztam, szintén összejött.


Hogy mit csináltam?



Egyszerűen őszintén a szemükbe néztem, és azt kommunikáltam a szememmel, hogy nagyon tetszenek és meg akarom Őket dugni.


Azt nem tudom leírni, hogy hogy kell, de úgy tűnik hogy ez tényleg létezik.


Olyan nőknél is működött ez (gondolom ez) akik szintekkel felettem vannak, külsőt illetően.


Egyszerűen baromira imponál nekik, hogy bejönnek és úgy tűnik hogy emiatt simán meg adják az esélyt, ha szexről van szó…


Féri társaim! Ti már próbáltátok ezt a “módszert” (amennyiben annak nevezhető)?


Szerintetek tényleg ennyi lehet a sikerem titka, amit még mindig nem szoktam meg, vagy most az elmúlt pár hétben csak elképesztően nagy szerencsém volt zsinórban többször egymás után?



2022. ápr. 18. 23:19
1 2
 1/14 Lábfétises Beteg Incel Férfi ***** válasza:
67%
Én már mindent próbáltam. Sose sikerült.
2022. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1.


De tényleg próbálkoztál sokat, vagy csak túlzol és a valódi próbálkozásaidnak a száma 10 alatt van?


Most őszintén…

2022. ápr. 18. 23:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, "ennyire" egyszerű. A külső egy dolog, de a stílus, kisugárzás elég sokat nyom a latban (sőt). Nagyon nem mindegy hogy úgy kezdeményezel egy nőnél az látszik a szemedben "mindjárt b.szarok félelmemben", vagy határozottan ÉS normálisan. Mindazonáltal, próbálkozni-próbálkozni-próbálkozni és látod megy ez. Soha nem tudod, hogy akivel összefutsz annak bejössz-e (ahány ember annyi ízlés), csak így tovább :)
2022. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Szép kis kitaláció, de az inceleken ez nem fog segíteni.
2022. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Sokat számít a kisugárzás meg a dumád. Én se vagyok egy topmodell alkat. Vékony vagyok, nincs csúnya arcom, de helyes se vagyok. Eddig volt kb tizenpár valahány egyéjszakásom, mert merek kezdeményezni, és megvan a magabiztosságom. A legtöbb sokkal jobban nézett ki, mint én… sőt olyan csajt is keféltem hónapokig, akinek pasija is volt. Szóval igen, sokat számít.

19F

2022. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezt tudod ki olvassa végig kisapám. Majd ha halhatatlan leszek vissza térünk rá
2022. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Hatos! Akkor ne olvasd el, de akkor ne is válaszolj!


Most komolyan! Mi értelme van ezt leírni? Nem lenne egyszerűbb tovább lapozni? A tökköm tele van az ilyen és ehhez hasonló válaszokkal!

2022. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Kérdés, azóta, akiket felszedtél, szintén tettek ilyen megjegyzéseket hogy okos lennél, vagy ezt csak azok mondták akikkel még nem volt semmi?
2022. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az történt,hogy szert tettél magabiztosságra.Le mered szólítani őket,tudsz velük kommunikálni,ágyba mered vinni őket,és ehhez még intelligencia is társul.Persze,hogy bejön sok nőnek.

Szerintem nem találtad fel a spanyol viaszt,csak okosan,megfontoltan cselekedtél.Gratulálok!Szerintem így kell.(az én sztorim is hasonló egyébként)

2022. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, még mindig érdekelne erre a válasz. Meg tudod osztani velem ezt az infót még, hogy akikkel összejött valami, ők is hasonlóan "bókoltak" neked így, hogy okos vagy, vagy ez csak abban a szakaszodban volt jellemző, amikor nem ez volt a történet?
2022. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!