Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mit csinalsz ..?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mit csinalsz ..?

Figyelt kérdés
Nőkènt mit teszel,ha van más is aki èrdekel, megcsalásnak minősititek..? egy ilyen kapcsolatban?

2022. máj. 3. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

egyeztetés kérdése

nekem csak olyan volt, ahol ketten voltunk, s ha valaki felbukkant, akkor ezt egyeztettük.


Kérdezz bátran!

2022. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele ,ha van egy olyan pont ahol már lefekszem valakivel akkor a többi srácot aki esetleg ismerkedni őket elküldöm
2022. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolat a szexről szól férfi vagyok van szexkapcsolatom de ettől függetlenül ha úgy alakul lefekszem mással is, mert szexkapcsolat így nem megcsalás, ha van kapcsolatom akkor viszont nem fekszem le mással mert akkor már megcsalás
2022. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3, szexkapcsolat az nálad amikor szexelst es nincs program vele ,..? Vagy az is van,de ez ettől mèg nem kapcsolat?
2022. máj. 3. 09:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Eddig nem tervezett programot, most viszot akar valamit, benne is vagyok ha olyan a progi, de én nem tervezek vele programokat ahova elhívjam nem akarom, hogy belém szeressen, mert csak koppanna, mert ennél többet nem akarok tőle. Azt meg nem akarom, hogy miattam érezze szarul magát.
2022. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi csak szexeltünk, semmi progizás, irogatás stb. De fontos volt a monogámai nekem nőként ebben is. Meg féltem is, hogy nemi betegséget kapok, ha a partnerem mindenkivel összefekszik.
2022. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A szexkapcsolat veszélyes dolog, mert könnyű beleszeretni a másikba. Az igazán jó szexhez szükség van érzelmekre és kémiára is. Hosszú távon szerintem nem lehet szexkapcsolatban megmaradni, mert én biztosan beleszeretnék a partnerbe. A szexkapcsolat csak rövid távon működik, hosszabb távon kapcsolat lesz belőle, vagy elhal. Rövid távú szexkapcsolat lehet a prosti is, talán még az a legkönnyebben leépíthető, a legkönnyebben érzelmileg kevésbé megterhelő, habár nekem szex után is lesznek érzelmeim, ha nem is szerettem még bele a partnerbe. Ha érzelmileg stabil akarsz maradni, akkor monogám kapcsolatban maradsz.


FF 50#

2022. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6, igen ez a nemi betegsèg dolog engem is távol tart,ès tartok visszafelè èn is tőle,.. gumit nem szeret használni a tobbsège..
2022. máj. 3. 10:40
 9/17 anonim ***** válasza:

monogám vagyok szexkapcsolatban is


45/F

2022. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7, èrdekes amit irsz fèrfikènt,mert ti fèrfiak tudtok èrzèsek nèlkül,csak vonzódási alapon szexelni ,nem?
2022. máj. 3. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!