Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A félig roma lányokat sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félig roma lányokat sokan miért utasítják? Ápoltság adott..

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 01:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Volt cigány csajom. És a családja se basz*tatot. Ha bejön a csaj biztos nem utasitanám vissza.
2022. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom azért, amiért mi nők a c. férfiakat. Én is szerettem volna azt hinni, hogy vannak köztük normálisak, de hidd el, nincsenek. Előbb utóbb kijön a vér. Ez a mondás 100%-ban igaz.
2022. máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

Mert a cigányvér nem vállik vizzé.

Volt 2 csajom is. Normálisak voltak 1darabig.

Az egyiknél a családdal gyzlültmeg bajom, a másik pedig 1 este alatt tüzes ciganylányból hisztis cigány asszony lett.

2022. máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Mert a cigány az cigány, még ha elsőre normálisnak tűnik is. Na meg ha véletlenül normális, akkor ott van mögötte a kiccsalád.
2022. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én cigány lányként csak az elvakultságot látom a legtöbb emberben. Egy kicsit sötétebb a bőröm, és máris kapom a "Büdös cigány" beszólásokat. Pedig egy tanult, kultúrált, ápolt, kedves lány vagyok, de ez a többséget nem érdekli. A párommal 5 éve vagyunk együtt, de még mindig el kell viselnem a rasszista szülei rosszalló pillantásait. Jó, én értem, tényleg vannak olyanok az én népemből, akiket szégyellek, de könyörgöm, NEM MINDENKI OLYAN!
2022. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Eddig szinte csak felroma szeretoim voltak. Remélem még sok ilyen lesz mert imádom. De amugy eloitelet.
2022. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársamtól rengeteg cigányozást hallottam, beszólásokat, vicceket, mindent. Aztán egyszercsak kiderült, hogy az imádott fia beleszeretett egy budapesti egyetemi klinikán szaknővér, színtiszta cigánylányba, el is vette. Azóta is együtt vannak. Az apukának nyúlt az arca, de mit tehetett, azt még ő is elismerte, hogy a lány gyönyörű, és okos. A cigányozást nem hagyta abba, szóval az előítéleteket a tények nem befolyásolják.
2022. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
9-es vagyok. Azt azért el kell ismerni, hogy ez nem csupán előítélet. Nagyon rászolgáltak arra, hogy az ember így gondoljon rájuk és a legtöbb változni sem akar, főleg ameddig ez a kormány támogatja őket. Ettől függetlenül a magyarban is van olyan undorító, ha nem rosszabb.
2022. máj. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%
#18, te valamit félreértettél, a mai kormány nagyon nem támogatja a cigányságot, helyesebben az alacsony jövedelműeket. Valami alamizsnát oszt nekik, de arra vigyáz, hogy ne tudjanak fölemelkedni.
2022. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván te látod jól.... Köszi, szia.


Jah és FELemelkedni, nem FÖl.....

2022. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!