Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek milyen a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek milyen a jó domina csaj? Mi az amit imádtok ha csinàl és hiányzik ha sokáig nem csinálja vagy nem találkoztok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem is konkrét tettek, hanem az egész attitűd, hozzállás. Lekezelő, fölényes, erős kisugárzású nő, aki persze aláz fizikailag is. Mondjuk nekem a bevásárlás, findom része nem jön be. Inkább az amikor simán rongyként kezel, hogy ő az istennő, aki azt csinál amit akar, mint egy szolgával, én meg a csicskája. Lábnyalatás, köpködés ami beindít, de sokminden.
2022. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt màr olyan hogy nem jött be a csaj de szerettétek hogy jól kiéli magàt rajtad és odaadó volt, nem volt visszafogott és jól megalázott és szolgálnod kellett őt?
2022. máj. 1. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem mostanában nagyon bejönnek a megalázó dolgok. Például ha egy pólóban kell szopnom egy dildót, ami ettől full nyálas és nyálszagu lesz. Majd ugyanebben a pólóban kell például elmennem a boltba.


De a kérdésedre a válasz, előre elmondom az asszonynak, mit szeretnéksl és úgy csinálja általában. ÁLTALÁBAN...

2022. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen simán bejönne ilyen beállítottságú csaj akkor is ha nem lenne az esetem. De bevallom, még nem találtam dominát. #1-es voltam.
2022. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen kapcsolatban, de vágyam. Ami jó lenne: pörgős, ütemes, lehengerlő beszéd, fizikális bántalmazás, lábfétises dolgok kipróbálása.
2022. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!