Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb nézettsége lenne így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb nézettsége lenne így barátnőmnek ha párként csinálnánk?

Figyelt kérdés

Barátnőm már jóideje webkamerázik egyedül,mivel korábban szerepelt egy műsorban így már csak ezért is nagyobb volt eddig az érdeklődés rá mint más lányokra hasonló oldalakon,viszont úgy gondoljuk összeköthetnénk a kellemest a hasznossal és párként is csinálnánk néha,úgy gondoljuk talán így fiú-lány párként ennél is többen lennének rá kíváncsiak mint ami eddig volt.

Jó ötlet ez szerintetek?Szerintem mindennek megfelelnék ehhez ami a külsőmet illeti,lehet hogy így lányok közül is több néző lenne mint korábban mikor csak ő csinálta egyedül:)


2022. ápr. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutas képet róla
2022. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, párokra nagyobb az igény. Anno én is csináltam a párommal
2022. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szép kapcsolatotok lehet, gratulálok.
2022. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Kamu vagy!
2022. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet a barátnődről :)
2022. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Egyrészt, lányok nem igen néznek ilyet. Ezért csak a nagyon alja pasik vannak oda. Azok meg nem a te farkadra gerjednek. :D
2022. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karena26 ***** válasza:
100%
Az internet nem felejt.
2022. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!