Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Említsem a barátnőmnek vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Említsem a barátnőmnek vagy sem?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy pár éves koromban körül lettem metélve. A barátnőmmel nemrég vagyunk együtt de ezt még nem említettem neki, viszont lassan már ő is szeretné hogy lefeküdjünk. Nem tudja hogy körül vagyok metélve.

Szerintetek elmondjam előtte neki, vagy csak majd az első alkalommal?

Csajok, ti hogyan tudtátok meg, hogy a barátotok metélt?



2022. ápr. 18. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell majd mikor ott lesztek meg látja
2022. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én elmondanám hogy ne legyen nagy meglepetés. De ugye az megvan hogy nem a legjobb ha első alkalommal már egyből szexeltek, előtte meg fel se fedeztétek igazán egymás testét?
2022. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Szerintem mondd el neki még előtte. :)
2022. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt teljesen felesleges elmondani, ilyen kellemetlen hatást keltene, mintha ez valami megbeszélendő probléma lenne. Ha oda kerültök, kiderül. Nem volt még metélt párom, de egyáltalán nem érdekelne, ha úgy alakulna.
2022. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hàny èvesek vagytok?


Velem nem közölte a pàrom. Igazàbòl sztem nem is kellett volna. Nem zavart a dolog. Ilyen ès kèsz

2022. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Első két három alkalommal csak petting legyen, ismerjétek meg egymás testét. Közben beszélhetsz neki erről is ha olyan a hangúlat.
2022. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell elmondani, mégis miért.

Ha tudsz rendesen szexelni akkor tetszeni fog neki biztosan, de ha nem tudsz semmit csinálni akkor meg neki se tetszik.

Majd legfeljebb később elmondhatod neki.

2022. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani. Ez olyan, mintha a csajnak tudatnia kéne, hogy pl. babapuncija van. Mit valtoztatna?
2022. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
El szoktam mondani általában..
2022. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!