Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extrovertált, bulis lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált, bulis lányok, lefeküdnétek egy introvertált, félénk, helyes fiúval?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, nem csak ezen múlik
2022. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Intro pasi vagyok, tök átlagos kinézettel. Az extro lányokat, nőket nem tudom levakarni magamról. Jó hallgatóság vagyok, többen mondták. "Lassú víz, partot mos" Nem rohanok ajtóstúl a házba mint egy extro, meg sem fordul a nők fejében, hogy kinéztem őket magamnak. Hagyom, hogy higgyék, amit hinni akarnak.
2022. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Jelenleg is ez a felállás. Mondjuk nem introvertált.
2022. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok más dolgon múlik, nem mérvadó, hogy intro. Ne kezeljük ilyen negatívan ha valaki az, mert egy tök normális tulajdonság. A tutyimutyiság, amivel sokan összekeverik.
2022. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neeeee.........
2022. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem túl sűrűn de megtörténHET. Próba cseresznye, azt azért ne várd hogy a csajok szedjenek fel. Megpróbálod, elválik - a #2-es legalább cselekszik, másképpen nem megy.
2022. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ismeretsági körömben és a családomban is van sok ilyen kapcsolat. A halkabb személyt jól kiegészíti a csendes társa. A csendes megfontoltabb, lassabb és ezáltal a heves és gyors azonnali reakcióit mérsékeli az extrovertált partnernek.

Ha teret adnak egymás igényeinek, akkor gond nélkül mehet egy ilyen kapcsolat. Csak az extrónak el kell fogadnia, hogy az introvertált szeret egyedül lenni és így töltődik és vica versa. Az intrónak is el kell fogadnia, hogy a másiknak társas kapcsolatokra van szüksége, hogy töltőtdjön.

2022. ápr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!