Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szerint iszonyatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint iszonyatosan szűk vagyok és nedves és emiatt az én hibám, hogy elsül idő előtt. Valóban az én hibám ez?

Figyelt kérdés
Nem voltam soha más pasival még. Valóban maszturbálás alatt is szűknek érzem magam. De eddig azt olvastam pont ez a jó. De állandóan tele élvez max 2 perc után. Aztán ennyi is. Nekem ad előtte egy kis ujjazást csak
2022. ápr. 22. 00:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Próbáld megmagyarázni neki, hol, hogyan kell nyalni, hogy neked jó legyen.

A tapasztalatom az, hogy azért öt-tíz perc általában szokott kelleni a lányoknak, ha jól megtaláltam a pöcküket, szóval kell hozzá egy kis kitartás. Ha viszont lusta, akkor nem sok reményed lehet. Nem illetek össze.

2022. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Vibrátortól elmész?

Ha a pasinak előtte kivered másodszorra meddig bírja veled? Vagy második menet?

2022. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele azóta. Nem élveztem vele egyáltalán a szexet és a kapcsolat is nyűg lett már. :(
2022. máj. 8. 13:22
 34/34 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Sajnálom, remélem a következő kapcsolatod sokkal jobb lesz!
2022. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!