Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szerint iszonyatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint iszonyatosan szűk vagyok és nedves és emiatt az én hibám, hogy elsül idő előtt. Valóban az én hibám ez?

Figyelt kérdés
Nem voltam soha más pasival még. Valóban maszturbálás alatt is szűknek érzem magam. De eddig azt olvastam pont ez a jó. De állandóan tele élvez max 2 perc után. Aztán ennyi is. Nekem ad előtte egy kis ujjazást csak
2022. ápr. 22. 00:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
10%

2 perc? Az jó!

Szimplán ennyit tud a pasid! Szokj hozzá! Többi kifogás!

2022. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
De hát én így hogy élvezzek el? Ha nem vagyok nedves annyira vagy szűk akkor tovább bírná?
2022. ápr. 22. 00:12
 3/34 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem hogy veled lenne a baj! Sajna sehogy! Masztizz!
2022. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen, itt bizony te leszel a hibás :DDD
2022. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is ez van! Írj rám privátban! :)
2022. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Hát leginkább az a megoldás hogy keresel egy másik pasit.

Esetleg ugye ha nem lenne önző akkor mondjuk kinyalna és csak utána tenné be. Az már nagyságrendekkel jobb lenne neked szerintem. De majd később amikor kb 30 éves leszel és elkezdesz másfelé kacsintgatni ( már ha addig együtt maradtok bár kicsi rá az esély), akkor előbb utóbb találkozol olyan pasival akivel igazán élvezni fogod a szexet. Na majd akkor utólag bánni fogod hogy ezt a pasit nem hagytad el azonnal. Persze lehet jönni a szerelemmel, meg hogy egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb de mégis hosszú távon sosincs jó vége ha nincs meg a kielégítő szex.

2022. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
15%
Átlagos normális élvezési idő. Kb minden egészséges férfi ennyi idő alatt élvez el.
2022. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Deff ***** válasza:
100%
Hát még így is tanulhatná hogyan kell nem elélvezni nem rögtön. Nem könnyű persze de gyakorlással fejleszthető.
2022. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Igen, ez jó. Valószínűleg ezért is megy el hamar - mert jó.


Viszont ha rendes lenne, akkor a Te kielégüléseddel is foglalkozna. Vagy előtte vagy utána. :) Jó lenne, hogyha fontosabb lennél neki. Illetve valószínűleg tanulható, gyakorolható, hogy tovább bírja.

2022. ápr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb előjáték jót tesz
2022. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!