Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szerint iszonyatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint iszonyatosan szűk vagyok és nedves és emiatt az én hibám, hogy elsül idő előtt. Valóban az én hibám ez?

Figyelt kérdés
Nem voltam soha más pasival még. Valóban maszturbálás alatt is szűknek érzem magam. De eddig azt olvastam pont ez a jó. De állandóan tele élvez max 2 perc után. Aztán ennyi is. Nekem ad előtte egy kis ujjazást csak
2022. ápr. 22. 00:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

Kis gyorstüzelőkkel jöttél eddig össze.

Nem az miatt mennek el hamar.

2022. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
31%

99% a férfi a hibás, de együtt kell megoldanotok, vagy keresned kell másik férfit.

Én meg pont az ellenkezője vagyok, és ez 35 fölött vált már igazán kényelmetlenné, mert már szét dugom a csajt, már alig bírja, de én még mindig nem megyek el (mondjuk, ha ritkítjuk a szexeket, akkor nincs ilyen gond, de 2-3 napos szexnél ez van), ilyenkor saját kézzel kell a szájába, mellére vernem, néha kínos.

2022. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
94%
Az kétségtelen, hogy a szűk hüvely erősebb stimulációt ad, de szerintem ez inkább a faszi bénasága. Ne legyen bűntudatod
2022. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%

Az hogy szűk vagy, az nem baj. az jó.

az hogy a pasi nyomorult, és ha már 2 perc alatt elmegy akkor ennélfogva foglalkozzon veled előtte, vagy utána, de nem képes rá, na az a baj!!


a megoldás, ultimátum, vagy összeszedi magát gyorsan, vagy pasit cserélsz. :D


Mondjuk valszeg már itt írtak neked privit a "szintén kétpercesek, de mindent megigérnek, hátha összejön bármi" tipusból 50-en szóval van "választék" :D :D

2022. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Húzzon fel 3 óvszert a farkára,

es nyaljon ki rendesen.

Ennyire egyszerű.Mit kell ezt tulkomplikalni meg dramát csinálni belőle.

2022. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
10%

Egyértelműen te vagy a HIBÁS, tanuld meg használni a puncidat.

ÉLVEZZÉL GYORSABBAN. Nem értem mit nem lehet ezen érteni ?

2022. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nincs viszonyítási alapom egyáltalán tekintve, h ő az első. Néha kinyal, de nem tudom ilyen e alapból vagy csak nekem nem jön be a dolog annyira. Vibrátort használok én így azt már tudom, h orgazmust nem okoz vele a szex. De nem gondoltam volna h ezek a dolgok önzőségből fakadnak. Én azt hittem csak lusta szimplán
2022. ápr. 22. 19:02
 28/34 anonim ***** válasza:
55%
#26, te humorosnak szántad ezt? Nem sikerült.
2022. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Félig viccesnek. A férfiakat szivatják állandóan hogy élvezzenek lassabban, ami persze egy vicc, baromság, evoluciós lehetetlenség. Ezért gondoltam fordítsuk meg, ha férfiakat fellehet szólítani lassabb élvezésre, akkor a nőket is lehet gyorsabb élvezésre sarkalni. Hiszen ez csak ennyi, nem számít 1 millió év evolució, mert felszolításra, és gunyolodásra máris megy a dolog.

Szóval ha ez ilyen egyszerű, akkor hajrá ott a lehetőség, élvezenek gyorsabban a nők. Ugyan mi tartaná vissza őket, hogy gyorsabbak legyenek ????

2022. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 egyszer egy "szexuálisan megfelelően edukált" khurva szólt be nekem mikor meglátta az álló farkam hogy "ez túl nagy, kókaszd kicsit lejjebb.." kérdem szerinted, hogyan? "Há élvezzé' el kicsit.." :D :D :D
2022. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!