Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belefér ez a főnökömtől vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez a főnökömtől vagy szóbeli zaklatás?

Figyelt kérdés

Levettem a kabátomat, és azt mondta, hogy nyugodtan vehetek még le ruhadarabot magamról. Nem vagyunk barátok.

Ártatlan munkahelyi flörtnek ez elmegy vagy nagyon gáz?



2022. ápr. 20. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Én tudom, mi az a csajozás. Ellenben veletek.


#6

2022. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, de te erkölcstelen vagy.
2022. ápr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Még egy kis tapizás is beleférne.
2022. ápr. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem szükséges azonnal farkast kiáltani. Próbálkozott, te meg lekezelted. Pont.
2022. ápr. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6%

6-osnak igaza van, tapasztalat. Aki ezt nem tudja, nem élt még eleget.


41F

2022. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer előfordul, csak próbálkozott. Amennyiben tudtára adod, hogy nem pálya nálad es utána is hasonló megjegyzéseket tesz, akkor lesz zaklatás.

Miként adod tudtára?! Az ő általa tet hasonlóan szellemes megjegyzésre ne mosolyogj csak nagyon hidegen válaszolj vissza, hogy azt maximum otthon a férjemmel.

Ez nem működik és utána is megy tovább, egyértelműen kérd meg, hogy az ilyen megjegyzéseket legyen kedves hanyagolni.

Ez sem segít, irány a HR

2022. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen zaklatás. De ha csak egyszeri eset volt, akkor (mg) nincs jelentősége. Ha máskor is előfordulna hasonló, egyértelműen add tudtára, hogy ez helytelen és számodra kellemetlen. Ha akkor is folytatódik, akkor lépned kell...
2022. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Ezt még próbálkozásnak sem mondanám. Lehet hogy neki is van felesége és tisztában van vele, hogy neked is van férjed.

Simán lehet egy apró flörtként felfogni, még akár dicséretnek is, hogy tetszik amit lát, és ebbe nem muszáj többet belelátni.

2022. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%
Vetközz ribbanc.
2022. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
Ez még csak egy kis apró flört...Akkor lesz zaklatás,ha fogdos,erőszakosan nyomul,hivogat,irogat stb....Mondjuk én egyszer voltam ilyen szituban,ahol szintén kedvesen próbált flörtölni a főnök,de mivel nem adtam be a derekam így aztán kilettem rugva fél év múlva.
2022. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!