Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a legidegesítőbb, lányokho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legidegesítőbb, lányokhoz szóló kérdések itt, amik ismétlődnek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 16:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
Pl. ez: "Mik a legidegesítőbb, lányokhoz szóló kérdések itt, amik ismétlődnek?"
2022. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

Üdv!

A legidegesítőbb: Az, amikor a privát üzenetért ócsárolni kezdenek a tisztelt lányok. (Akik egyébként bőszen kutakodnak a rovat kérdései közt, mert ááá, őket amúgy nem érdekli a téma...)

Röhej.

2022. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Abból, hogy szívesen beszélek a szexualitásról anonim, nem következik, hogy megadom a személyes elérhetőségeimet, képeket küldözgetek, vagy agyhalott kérdésekre válaszolok.
2022. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
7%
12-es vagyok: ÜZENEM annak aki lepontozott, írjon nekem privátot és beszéljük már meg, ne szánalmas lehúzogatással szórakozzon, vállalja a véleményét, írjon nekem.
2022. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
0%
15-ös, DE bizony hogy kövwetkezik, hogy köteles vagy normálisan válaszolni a privátra. A profilnév is anonim, senki nem kéri el privátban tőled a személyi adataidat. Hülyeségeket ne írj.
2022. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
#12 es válaszoló, téged itt már sokan ismerünk, te is egyike vagy a megrögzött privátozóknak, viszont te rengeteg néven szerepelsz az oldalon, de a stílus ugyanaz, mint most is. Ha hárítják az ismerkedési, képcserélős privátjaidat, akkor kamus pasik. Tőled nagyobb kamus viszont nincs az oldalon. Öregdiák,és még sok egyéb neved van. Miért is??
2022. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
Egyébként pedig szabálynak megfelelően lehet tiltani a privátozót, én is szoktam, ha zavar valaki. Természetes dolog. Vannak értelmes privátozók és vannak agresszív állatok. Én is egyetértek azzal hogy bárkivel nem állunk le. De az alap tisztelet mindenkinek jár és a tiszta lap!
2022. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem köteles válaszolni semmire. Pláne nem ezekre a spam-ekre, amiket itt tolnak egyesek.

A közösségi oldalaimon a saját nevem van, ami személyes adat. Te írsz hülyeséget.

2022. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%
18-as, súlyos tévedésben vagy, inkább ezt Rád lehetne mondani, egyike vagy a megrögzött lehurrogóknak.
2022. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!