Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első barátnővel lehet életre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnővel lehet életre szóló kapcsolat?

Figyelt kérdés
Vagy előbb utóbb rám fog jönni hogy nem éltem ki magam és több lánnyal ki akarom próbálni? Tinikoromban nem volt barátnőm.
2022. jan. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem te, majd a nő fog félrekurni....
2022. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet. Ebben nincsenek szabályok.
2022. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetetlen, ha már fiatalon találkoztok, akkor nagyobb az esély rá, de később is.
2022. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritka
2022. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Én is azt hittem az lesz. Majd 13 év után félrekúrt egy öreg faszival oszt lelépett.


Nem lehetetlen, de azért ne erre tedd fel az életed.


F/30

2022. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
lehet
2022. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de extrém ritka. Ez olyan dolog, hogy az ember nem lát a rózsaszín köd miatt, első szerelem, elképzeled, hogy leéled vele az életed stb. 4 év múlva már lehet a nevére se emlékszel.
2022. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Minden további nélkül lehet HA tényleg a másik feleteket találtátok meg egymásban. A szerelem elvakít, elvakítja azokat a jeleket amik jeleznék hogy mégsem egymásnak teremtett a sors - de attól még jó átélni :) (s egyébként sem lehet parancsolni neki mert akkor az már nem szerelem)

Egyébként nem értem a kérdésed okát... Van már csajod? Akkor mit problémázol, szeresd! Ha meg nincs akkor inkább erre gyúrj rá, addig nincs értelme a kérdésednek.

2022. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!