Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azért van mert nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért van mert nem tud ellenállni?

Figyelt kérdés
Egy férfi kapcsolatban van. Mégis elkezd flörtölni a munkahelyén egy nővel. Amikor a nő lép, akkor megtorpan és meg is beszéli a nővel, hogy kevesebb félreérthető helyzetet szeretne, viszont ezután is ugyanúgy folytatja, hiába volt ő az, aki mérsékelni akarta a perverzséget. A nő megcsókolja és a férfi minden alkalommal viszonozza, a végén már nem is mérsékelné a dolgot, mint korábban, hanem azt mondja, hogy ha megkívánják egymást akkor csinálják. Ez azért lehet mert nem tud ellenállni a másik nőnek? Mert a férdi közben meg elvileg szereti a barátnőjét

2022. ápr. 7. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
kevesebb félreérthető helyzetet szeretne - ki mondta, hogy ez a perverzség mérséklésére irányul? Ha egy lány tetszik, én is az egyértelmű történések mezejére szeretem terelni a dolgot (asszem ennél eufemisztikusabban még sosem fogalmaztam)
2022. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti a barátnőjét, nyilván. Csak nem akarja eldobni a stabilat.
2022. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfi vadász! (lehet lepontozni) Az a genetikája ,hogy ahol csak lehet örökítse az génjeit. Ez a biológia.

Persze mivel nem vagyunk az őskorban nem esik neki minden nőnek de vadászik. Pláne ha visszacsatolás is megvan!

Amikor direktebb dolgok is szóba kerülnek megijed mert a jelenlegi kapcsolata is fontos és persze,hogy nem akar mindent borítani. Ezért lassítani akar!

De azok a fránya ösztönök dolgoznak! A nő is ott van minden nap előtte, tudja,hogy nem visszautasító és a fantázia játszani kezd!

Újra indul a vadászat és mivel megint vannak visszacsatolások a nő "kívánása",az elemi ösztönök erősödése lassan lebontja a gátlást és a félelmet! Itt megint csak a biológia veszi át az irányítást az ész felett! (Bármennyire is utálják ezt a fajta magyarázatot a hölgyek és alantas féregnek tartják az ilyen férfiakat, ez van (szerintem) a legközelebb az igazsághoz!)

És mivel nő és férfi egészen másképp van "bekötve" agyilag ,soha nem is fogják megérteni!

2022. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a szex két dolog. Szexelni a vonzó nőkkel jó dolog. Ezt nem zárja ki az, hogy szerelmes másba.
2022. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

En melohelyen siman masztiztam is mar. Ennyit jelent csak egy melohelyi kollega is.gyorsürítés és ennyi. Aztan mentem haza mintha mi sem tortent volna.

En a nagy semminek sem tudtam ellenállni ha azt nezzük🤣

2022. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
"mérsékelni akarta a perverzséget. A nő megcsókolja és a férfi minden alkalommal viszonozza, a végén már nem is mérsékelné a dolgot,"Már a csokolozás is perverzség??? Nem csodálom, hogy nem értitek egymást sem:-((
2022. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Nagyon szerelmesnek kell lennie annak a pasinak, akinek egy kóbor numera ellenére van.
2022. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!