Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működhet szexkapcsolat orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet szexkapcsolat orál nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon nem is tudom, hogy milyen kérdésként fogalmazzam meg csak szeretném kiírni magamból. Nemrég lett egy alkalmi partnerem, nem tart régóta a dolog, kb. 8x feküdtünk le eddig egymással. Nem csak akkor járunk össze ha szexelünk, nagyon jól elvagyunk egymással, járunk bulizni, minden nap reggeltől estig beszélgetünk, sétálgatunk, segítünk egymásnak. Magyarul igazából ez egy barátság extrákkal kapcsolat. A szex maga vele nagyon jó viszont egyszer sem kaptam tőle még orált, én mindig adok neki. Nemrég megkérdeztem hogy csak engem nem kíván vagy nem szeret nyalni amire az volt a válasza, hogy volt pár alkalom ami elijesztette őt az oráltól. Ha annyira rossz élményei vannak akkor nyilván nem akarom olyanba erőltetni amit nem akar de azért mégis jó lenne. Van valakinek hasonló tapasztalata? Ti mit csinálnátok a helyemben?

2022. ápr. 6. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Nálam nem működne nyalás nèlkül.
2022. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
A saját tapasztalatom, hogy ha egy férfi nem nyal, akkor nem is kíván igazán. Ezt nőként mondom.
2022. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
95%

Természetesen, miért ne működhetne? Az orál nem kötelező és elengedhetetlen része a szexnek, ha nektek így megfelel, élvezed és jó a szex vele, akkor miért dobnád..?

Az én párom sem szeret nyalni, mondjuk én sem szeretem túlzottan se kapni, adni meg főleg nem. Ettől még baromi jó a szex, működik köztünk a kémiai, kívánjuk egymást. Eszembe nem jutna emiatt szakítani, pláne hogy szeretjük és minden téren kiegészítjük egymást, szex nem minden. De en nyilván a hagyományos kapcsolatról beszélek, szexkapcsolatban jó esetben nincs érzelem, szerelem. Ha neked így nem jó, akkor lépj, de ha amúgy élvezed így is, akkor nem kell csak amiatt “szakítani”, mert XY azt mondta a gyk-n..

2022. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Részemről alap az orál, akár adni akár kapni!

Elégé frusztrált lennék ebben a helyzetben.

2022. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nálam bepótolhatod 😜 F
2022. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szopás nèlkül simán működne nálam, de nyalás nèlkül nem.
2022. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!