Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működhet szexkapcsolat orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet szexkapcsolat orál nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon nem is tudom, hogy milyen kérdésként fogalmazzam meg csak szeretném kiírni magamból. Nemrég lett egy alkalmi partnerem, nem tart régóta a dolog, kb. 8x feküdtünk le eddig egymással. Nem csak akkor járunk össze ha szexelünk, nagyon jól elvagyunk egymással, járunk bulizni, minden nap reggeltől estig beszélgetünk, sétálgatunk, segítünk egymásnak. Magyarul igazából ez egy barátság extrákkal kapcsolat. A szex maga vele nagyon jó viszont egyszer sem kaptam tőle még orált, én mindig adok neki. Nemrég megkérdeztem hogy csak engem nem kíván vagy nem szeret nyalni amire az volt a válasza, hogy volt pár alkalom ami elijesztette őt az oráltól. Ha annyira rossz élményei vannak akkor nyilván nem akarom olyanba erőltetni amit nem akar de azért mégis jó lenne. Van valakinek hasonló tapasztalata? Ti mit csinálnátok a helyemben?

2022. ápr. 6. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
nem
2022. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

működhet

volt olyan partnerem, aki nem szerette, ha nyaltam.

2022. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Ne adj neki orált te se amíg ő nem csinálja.
2022. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Nálam sem szexkapcsolat, sem kapcsolat nem működne. Egyoldalúan meg pláne.

N

2022. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Szexkapcsolatba eleve nem mennék bele, de most a kérdés miatt feltételezem, hogy mégis. Nos, mind szexkapcs, mind "sima" kapcsolat tökéletesen működhetne részemről orál nélkül. A szex a kölcsönös örömszerzésen, élvezeten alapul, ha ő egyszer nem akarja, akkor nem fogom erőltetni, sem "fenyegetni/zsarolni", hogy márpedig akkor én sem, amíg te sem. Nem oviban vagyunk. Ha én pl élvezem és szeretem neki csinálni, akkor nem fogom csak azért megvonni tőle, mert neki rossz élmény miatt nem megy.
2022. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
mond meg neki, hogy azért akkor is csinálja, legalább próbálja meg, ha rossz élménye volt, mert te nagyon kívánod és szeretnéd érezni a szája melegét a puncidon. Meg persze, hogy segítesz neki és nem kell félnie, mert ha valami rossz, akkor szólsz és együtt szuperül összehozzátok
2022. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Ezt te tudod.

Van orgazmusod nyalás nélkül is? Akkor tök oké. Ha nincs de neked így is jó, akkor szinten oké. Te dolgod... Nekem pl nem fontos a nyalád mivel aktus alatt is el tudok élvezni. De ha aktus alatt nem lenne orgazmusom és még nyalást sem kapnék soha, igen hamar lelépnék.

2022. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges kertelni, ahogy a kérdés maga is az.

Ha egy olyan kerül össze aki szeret orálozni egy olyannal aki nem, nem fog működni!

Lehet húzni évekig, de egyre fájóbb téma lesz amiért az egyik legnagyobb ok lesz az elválásra.

2022. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Nálam a szexhez mindenképpen hozzátartozik az orál! Oda-vissza! Ha ez nem működik kölcsönösen akkor annak a kapcsolatnak vége! Volt már ilyen ismeretségem. F.
2022. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Nekem a jó szexhez az orál is kell! Kölcsönösen!

Beszéljétek meg, hogy mi volt a rossz élménye! Mitől fél, veled kapcsolatban is tapasztalja-e? Ha nem ad elfogadható választ és nem is hajlandó nyalni neked a jövőben sem, miközben neked erre is igényed van, akkor nem marad más mint a szakítás! Sajnos!

2022. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!