Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, férfiak, akinek vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, akinek vannak extra vágyai, igényei, fétisei, miként ismerkedik, hagyományosan és majd kiderül, vevő-e a másik ezekre, vagy célzottan szexpartnerkereső oldalakon, akkor viszont hol van a vonzalom, szerelem?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Hagyományos módon ismerkedek, ha nem izgatja a partnert az extra, attól még lehet jó a kapcsolatunk
Hagyományos módon ismerkedek, ha nem izgatja a partnert, akkor keresek tovább
Célorientáltan keresek szexpartnert ilyen jellegű oldalakon, fontosabb a szex, mint a kapcsolat
Próbálkozok így is, úgy is, de (eddig) nem találtam meg a nekem való partnert
Már rég feladtam a párkeresést
egyéb, kifejtem hozzászólásban
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán ismerkedek ha pedig eljutok vele odáig akkor megemlítem neki mik a vágyaim 32f
2022. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normál módon ismerkedtem, a szexuális életünk közösen alakult, mindenkinek a maga kompromisszumaival. Én eleve kiélem magam képzeletben meg írásokban, ezt már párkapcsolatok előtt is ugyanúgy csináltam, nekem ennél több nem kell. Szeretem, ha megvan a magam privát szférája, aminek egy részét a párommal sem akarom túl nagy mértékben megosztani. 15 éve stabilan együtt élünk, szóval működik a dolog. Neki is, nekem is. 38N
2022. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első körben normál módon. Ha már az első pillanattól kezdve próbálsz ráhangolódni a másikra, elkapni a hullámhosszt, a gondolatait akkor némi élettapasztalattal feltunningva ha jó emberismerő vagy akkor szavak nélkül zsigerből ráérzel mi lehet a másikban, mire lehet nyitott.

Tanács: ne extra vágyakat keress, hanem személyiségtípust. Ráérsz utána a konkrét vágyakat megbeszélni. S jól látod, aki az extra vágyakat szeretné megélni az első lépcsőként szimpátiát, vágyat, vonzalmat "keres" nem ugrik csak úgy hirtelen be mindenki ágyába. A BDSM-ben utazók magasabbra is teszik a lécet (nem feltétlenül külsőleg, hanem jellemben, nagybetűs Férfiben). Kezd akkor te is ezzel, sok sikert :)

2022. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Változunk, ahogy előre halad az idő(nk). Fiatalon nagyon sok lány, nő izgatta a fantáziámat, ahogy a legtöbb srácnak. Szinte a legyet is reptében, ha látok benne valami vonzót. Persze, nem ment olyan egyszerűen, hogy bárkit megkapjak, így minden lehetőségnek örültem, ha végre valakivel sikerült ismerkedni, randizni, netalán ágyba jutni. Rövidebb, hosszabb viszonyok alatt már kezdett kialakulni egy kép a saját vágyaimról. Amikor már több hónapos, éves kapcsolataim voltak, egyre jobban letisztultak az igényeim. Megtaláltam azt a nőt, akivel megvolt köztünk a vonzódás, a szerelem és nagyon passzoltak az átlagos és extra szexuális vágyaink is, összeházasodtunk. Hat év után válás lett, mert ő úgy gondolta, jobbat talált nálam. Harmincasként már konkrétan tudtam, milyen partnert keresek. Akkor már úgy gondoltam, nem futok felesleges köröket. Normál ismerkedő oldalakon keresgéltem, de levelezés, csevegés közben igen hamar előjöttem a kényesebb témákkal is. Interneten pedig könnyű nickname mögé bújva előhozakodni a szexuális vágyakkal. Nem is hittem volna, hogy mennyi nő lát potenciált egy ilyen jellegű ismerkedésben. Mondhatom, tíz nőből, akinek szimpatikus voltam öt szívesen beszélgetett a szexről. Többnek bejöttek a vágyaim, illetve passzoltak az elképzeléseink. Évekig élveztem a helyzet adta lehetőségeket! 18-50 év közöttiekkel volt viszonyom, néhány hetestől 6-18 hónapos kapcsolatokig. Újabb nősülés lett a vége, amikor ismét nagyon passzoltunk egymáshoz minden téren egy csodálatos nővel.

Sajnálatosan nejem szexualitása kiégett az elég korai változókorral. Elviseltem, tűrtem, néha nagyon szenvedtem az elfojtott szexualitástól! Nem ismerkedtem párkeresési céllal, de a hétköznapokban olykor adódik olyan találkozás, amikor szikrázik a levegő. Hajlamos vagyok én is elrontani ezeket a pillanatokat és nem élni a lehetőséggel, majd utólag emészteni magam az elszalasztott helyzetek miatt. Viszont idővel eljött a pillanat, amikor tovább léptem. Érdekes a sors! Teljesen hagyományosan, személyes ismerkedéssel találtam rá egy gyönyörű harmincas nőre, akivel nagyon megértjük egymást minden téren. Igen, a szexben is jól passzolnak a vágyaink. Persze, mindketten hoztunk az intimitásba saját ötleteket, ami a másiknak újdonság, de eddig szinte nem volt, ami ne tetszene mindkettőnknek.

50F

2022. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!