Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 172 cm magas vagyok. Ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm magas vagyok. Ennyire átlagalatti magassággal hogy legyen esélyem nőknél?

Figyelt kérdés

Arcra átlagos vagyok, illetve mindenben kb. átlagos vagyok, csak sajnos az átlag férfi magassághoz képest vagyok elég alacsony…


[link]


Ha pedig külön a korosztályomra nézzük, úgy még rosszabb a helyzet.



2022. márc. 31. 16:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

Én sosem voltam még 170 fölötti pasival, pedig lassan 40 éves leszek.

Egyszerűen ez a “zsánerem”.

2022. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
A probléma nem a magassággal van,hanem fejben. Több alacsony haverom van,mindnek van csaja.
2022. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
En is ilyen magas vagyok. Es volt par bnom szeretom.
2022. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Veled egymagas vagyok, és kifejezetten a magas pasikat szeretem (190 körül), de ha valami megfogna benned, és vicces vagy, kedves, akkor komolyan mondom hogy lenne esélyed. A személyiség nagyon sokat számít, feküdj rá annak a fejlesztésére, ne a magasságodon agyalj, azon úgysem tudsz változtatni.
2022. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát engem eddig magas és alacsony csajok is a magasságom miatt utasítottak el…


160 centi magas csaj, aki amúgy magassarkúban közel akkora volt mint én.


Ennyit mondanak, hogy “bocsi, de én a magasabb fiúkat szeretem”.


Persze lehet, hogy akkor más a baj és ez csak az amivel elutasítanak, de akkor meg miért nem tudnak őszinték lenni?

2022. márc. 31. 16:14
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy őszinték, de akkor csak a külső érdekli őket. De amúgy ritka hogy őszintén utasítanak el valakit.
2022. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem is vannak ismerőseim akik alig magasabbak nálam és jók a csajozásban, de elképesztően jóképűek…


Mivel valamiben erősen ki emelkednek, ezért elnézik nekik a lányok ezt a hiányosságokat, hogy relatíve alacsonyak.

2022. márc. 31. 16:19
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy alacsony csak nem 190 , én 166 vagyok és volt 175 magas barátnőm 2 , csak egy lány panaszkodott de ö 171 cm volt , persze neki minden méret kicsi volt ha érted
2022. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem meglepő, hogy 177 centit írnak átlagnak, én kb 180ra tenném. Én is 177 centi vagyok, nőként, tehát nekem ez gond lenne. De van egy csomó 155-165 centis alacsony nő, akiknél egy fejjel magasabb vagy így is.
2022. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9.


És szerinted ezeknek a 155-165 centis nőknek nem ugyanúgy a magas pasik tetszenek mint mondjuk neked?


Mert én azt érzékelem, hogy de…


De nem akarok komplexusosnak tűni, mert ott még nem tartok.

Tényleg csak arról beszélek, amit tapasztalok, különben nyitott vagyok és el tudom fogadni ha rosszak a megfigyeléseim.

2022. márc. 31. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!