Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 172 cm magas vagyok. Ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm magas vagyok. Ennyire átlagalatti magassággal hogy legyen esélyem nőknél?

Figyelt kérdés

Arcra átlagos vagyok, illetve mindenben kb. átlagos vagyok, csak sajnos az átlag férfi magassághoz képest vagyok elég alacsony…


[link]


Ha pedig külön a korosztályomra nézzük, úgy még rosszabb a helyzet.



2022. márc. 31. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem ez alapján választottam. Volt magasabb barátnőm.
2022. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen magas pasim, nagyon-nagyon bejött és nem csak nekem, volt nője bőven előttem-utánam is. Pedig egyébként nem volt különösebben jóképű, sőt sokan nem vonzódtak hozzá a sok anyajegye miatt az arcán. De engem pl a kisugárzása fogott meg eszméletlenül. Egy percig nem foglalkozott azzal, hogy most ő mekkora meg anyajegy meg akármi, hanem ha valaki megtetszett neki, odament hozzá. Nyilván nem mindenkivel lett kölcsönös a dolog, de messze nem volt sikertelen.

Egy 165 centis srácot is ismerek, na ő tényleg nem jóképű egyáltalán (nem csak szerintem) és még egyébként elég bunkó, tirpák stílusú is. Mégis van csaja mindig, nem is akármilyenek. Nem tudom, hogy csinálja (nem gazdag, mielőtt erre gondolna valaki, rendőr, mondjuk lehet, pont erre buknak benne...).


14-es, te meg ne akard már megszabni, hogy egy alacsony nőnek márpedig kutyakötelessége összejönni egy alacsony férfival. Nem, nem az. Ha a 194 centis tetszik neki, akkor azzal lesz együtt. Teljesen úgy beszélsz, mintha mindenki elvárná a nagy különbséget, miközben a többségnek egyszerűen nem számít az egész, tetszik neki a pasi és kész. Na meg a pasinak is a nő, hiába alacsony. Ez egyébként miért is nem probléma? A magas férfiakat miért nem kérdezed meg, hogy ugyan miért 150-160 centis csajokat választanak a 170-180-asok helyett? Nekik is van beleszólásuk, de ezek szerint nekik sem számít, csak te feszülsz ezen.

Igen, nekem is magas párom van alacsonyként, mert a magasságától függetlenül megtetszett és kész, mint ahogy a 170 centis exem is, benne sem az érdekelt, hogy mekkora. Talán nem kellett volna vele összejönnöm, mert szegény alacsony pasiknak és magas nőknek akkor kevesebb lehetőség jut?

2022. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
25%
Sok alacsony pasi elköveti azt a hibát, hogy kompenzálni akar, például túl magabiztosnak adja magát, túl hangos, megrögzött testépítő. Szimplán legyél humoros és kedves, na meg csinos, férfiként is. Ne hordj farmert túl gyakran. És érdemes lenne alacsony, 160 alatti lányoknál próbálkozni, sokan szeretjük kicsinek és védtelennek érezni magunk olykor.
2022. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Rajtad múlik .

Lehetsz egy 172 centis lúzer vagy egy Mark Wahlberg, Jason Statham kaliber is. Meg mondhatnék annyi embert akik ekkorák de még a 190 centisej se mernék nekik szóvá tenni

2022. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
25%

Megvan a megoldás: be kell futni Hollywoodban és lesz csajod alacsonyan is.

Tom Cruisenak is bejött.

2022. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Pénz a lényeg.
2022. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!