Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 172 cm magas vagyok. Ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm magas vagyok. Ennyire átlagalatti magassággal hogy legyen esélyem nőknél?

Figyelt kérdés

Arcra átlagos vagyok, illetve mindenben kb. átlagos vagyok, csak sajnos az átlag férfi magassághoz képest vagyok elég alacsony…


[link]


Ha pedig külön a korosztályomra nézzük, úgy még rosszabb a helyzet.



2022. márc. 31. 16:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Van esélyed. Miről beszélsz? :)
2022. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, 30 éves korukig játsszák az elérhetetlen, aztán amikor csörög a biológiai órájuk, hirtelen elmúlik a válogatósságuk. 35 évesen amelyik egyedül van, annak meg már egy kapcsolat reményétől is beizzad a puma.
2022. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
167cm magas vagyok, engem mindig is szerettek a nők. Nem hinném, hogy a magasságod lenne a fő probléma. A legtöbb párkapcsolatomban ráadásul nem is kezdeményeztem.
2022. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
9 vagyok: azt kéne megérteni, hogy egy pl 160 centis nőnek te már magas vagy. Az +17 centi, ez tökéletesen jó. Nekem is bőven elég egy 194 centis férfi, azaz aki szintén 17 centivel magasabb, mint én, még pont jó. Miért akarna egy 160 magas nő is ekkora férfit, mint én? Az +34 centi, könyörgöm, minek? Mintha én nem adnám alább 211 centinél, full irreális. Ezzel arra akartam rávilágítani, hogy az egymáshoz viszonyított magasság számít, arányaiban.
2022. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%
Mintha egy párkapcsolat működésében bármi szerepe lenne a magasságban. XD Istenem, mennyi tapasztalatlan gyerek van itt.
2022. ápr. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%
Ízlésnek hívják, 15. Van szerepe egy kapcsolatban, már a kialakulásánál. Mivel nem vagyok alacsony nő, nem kezdenék olyannal, aki fél fejjel kisebb mint én. Egyszerűen mert nekem nem vonzó. Szerintem inkább az a tapasztalatlan, gyerekes, aki a saját vágyait nem képes felismerni, vállalni, hanem minden mindegy neki.
2022. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem kapcsolat kell az ilyeneknek, hanem egy dísz. Szerintem meg nem a saját igényeit vállalod fel, hanem egy elmebeteg társadalmi elvárásnak akarsz megfelelni. Jól mutassa tök instán a sok gyökér ismerősödnek.
2022. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
40%
#17 törpikém, te nagyon frusztrált vagy 😂 sajnálom, de nálam alacsonyabbhoz nem is tudnék vonzódni, még megcsókolni se akarnám, nem hogy szexelni vele. Egy kapcsolatot pedig lehetetlen lenne így fenntartani, és értelme se lenne. És engem pont nem érdekelnek a társadalmi elvárások :)
2022. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
187 vagyok, nem vagyok annyira törpike, de köszi, hogy aggódsz értem. :)
2022. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%
Akkor mit hisztizel életem? 😂 nem is értelek. Neked nincsenek preferenciáid? Te egy 170 magas csaj helyett választanál 210-est, főleg hogy bőven tudsz miből válogatni?
2022. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!