Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk: őszintén lehet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: őszintén lehet olyan csúnya egy punci amire le áll ha meg látjátok?

Figyelt kérdés
Nem arra értem hogy mondjuk szőrös, vagy ápolatlan, hanem a kinézete. Mennyire meghatározó ez egy lánynál?
2022. ápr. 2. 18:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
55%

Előzőt folytatva:

Pl ennek a csajnak is nagyon tetszik a puncija:

[link]

2022. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

#21

Ha az "csak" így nézett volna ki, az még bele fért volna talán. Az nagyon brutál volt. Nem csak a kisajkak lógtak, hanem tényleg brutál volt. Képzeld már el, mikor nem tudod elképzelni hogy mégis mi lehet az vagy melyik irányból kéne nézni. Próbáltam fentebb venni a fényerőt is, hogy hátha... Szerencsére már nem él annyira élénken az elmémben, de akkor vagy 2 napig étvágyam se volt. Voltam már olyannal akinek kilógtak a kisajkai, nem volt azzal se probléma éppen. De ez?? Ez??

Ráadásul egy 17 éves csajszi volt a tulaja. Egy ilyen kis szerény, csendesebb típus. És nem a kép sikerült rosszul. Utána még küldött, de egyszerűen sokkot kaptam akkor, hogy ez hogy nézhet így ki?? Ezt így tényleg nem lehet szavakba önteni.

Lehet találnék hasonlót a neten, ha keresgetnék, de nem is akarok ilyesmit keresgetni. Akkor is valami 1 évig nem is kezdtem ki egy lánnyal sem. Az tényleg egy trauma volt.

Amúgy ne legyen félreértés. Nem vagyok olyan srác aki bárkivel kikezd. Nem is volt sok parnerem, nem is ez a célom. Ezzel a lánnyal is kapcsolatot akartam, vagy mondhatni, hogy kapcsolatban is voltunk.

2022. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
55%
most azért elképzelem: van egy csaj, aki nagyon bejön (konkrét lány), de bármilyen is lenne a puncija, nem érdekelne, tetszene, mert maga a csaj tetszik!
2022. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
81%
22-es ertem,hogy mit mondasz,de akkor is. Szegény lány! :(
2022. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%
Minden punci szép. Az elképzelhetetlen, hogy egy punci látványára le álljon. Inkább az ellenkezője szokott történni.
febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
Eddig kb 30 puncival volt dolgom. Mind más volt. Értsd meg hogy nincs csúnya punci. Én a salit imádom
febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen. Minden punci vonzó.
febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5 ös válaszoló én teszek rá arra , hogy szerinted a saláta nem szép engem nem érdekel az enyém eddig mindenkinek akivel voltam tetszett és eszembe se jutna hogy az úgy nem jó vagy hogy változtatnom kéne rajta mert nem kell és nem is fogok a szűk dolgot talán valamennyire megtudom érteni meg hogy a szőr az nem valami jó de a formáját nem mivel avval semmi baj nincs mert nincs egyforma ember és ha nem büdös akkor minden rendben van de én nem örülnék annak ha nekem baba puncim lenne nem akarok baba puncit és kész
márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
#28 vagyok én teljesen elégedett vagyok azzal amilyen van nekem
márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

úgy vagyok vele, mint #12 vagy #14-es, csak képen láttam olyat, ami nem tetszett, de nagyon-nagyon ritka. (annyira hatalmas volt a csikló, hogy már egy férfi péniszére emlékeztetett)

ezt az egész punciszépség témát ahhoz tudnám hasonlítani, ahogy egy természeti táj látványát szépnek látod: nem azt várod, hogy úgy nézzen ki, mint egy kertművészeti alkotás, hanem jól van az úgy, nagyon szép a maga természetességében.

márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!