Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik gond nélkül megmondják a csúnya férfiaknak, hogy csúnyák, vagy utalnak rá, hogy nők helyett keressen más elfoglaltságot inkább?

Figyelt kérdés
A mai világban nem a neten, hanem élőben elég kevés olyan nő van, aki ezt megmondaná egy férfinak. Vannak olyan nők mégis, akik ezt simán megteszik?

2022. jan. 2. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Én simán meg teszem.
2022. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem mert én sem tartom magam szép lánynak, tehát én egy csúnyának is adok esélyt. Eddig 2x is voltam olyan kapcsolatban ahol szerelmes voltam pedig külsőre nem voltak az eseteim. De az érzelmek vonzóvá tették őket.


Egy nő viszont aki tudja magáról hogy szép, ő jobban fog válogatni, és igen ő szerintem megmondja.

2022. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ezt dekódolva mondják: "barátom van (de a nevét nem árulnám el)"...."nem állok még készen egy új kapcsolatra (de ha holnap menőjenő jön oda hozzám akkor már készen fogok állni)" stb... a haveroknak már elmondják kendőzetlenül vagyis azoknál érdemes rákérdezni hogy orr/homlok/fül/netán is-is miatt nem jött össze a dolog
2022. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vannak.
2022. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én azt látom sajnos, hogy a nők zöme még kedves is a csúnya férfiakkal, amivel sajnos hamis reményeket táplálnak a magányos férfiakban... Néha jobb lenne az őszinteség.
2022. jan. 2. 16:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondanak ilyeneket ha bunkó vagy tolakodó vagy.


F

2022. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok paraszt, hogy azt mondjam neki olyan mint egy teleszart zokni.

Valószínűleg van épp elég baja az önbecsülésével meg úgy magával, nem kell hogy én is bele szálljak két lábbal.

Annyit szoktam mondani, hogy nem szeretnék párkapcsolatot mert most egyedül akarok lenni, ami igaz is.

2022. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: De így, hogy nem vagytok őszinték, ezzel csak tovább tápláljátok a hamis reménykedést ezekben a férfiakban, így azt hiszik még inkább, hogy velük nincs baj.
2022. jan. 2. 17:36
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Ja ha meg megmondom neki hogy a külseje miatt nem adok neki esélyt akkor még jön ide rinyalni hogy a nőknek csak a felisten pasik kellenek.

Őszinte vagyok vele, megmondom neki hogy semmit nem akarok tőle és ennyi. Csak nem fejezem ki az okát.

2022. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Csak azért mert csúnya valaki nem utasítok el senkit. Aztán ha nincs meg a kémia vagy nem tetszik személyisége akkor megmondom ,hogy ne hitegessem az illetőt.
2022. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!