Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy első szex előtt levetkőztetek és olyan kicsinek találtátok a fiú farkát, hogy el se jutottatok a szexig? Vagy épp a csajnak olyan csúnya volt a melle?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos volt már ilyen férfiként, hogy a csaj meztelenül kicsit sem indított be. Volt hogy inkább passzoltam a szexet.


F

2021. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogy mondtad meg neki?
2021. dec. 17. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is volt, megdugtam aztán elküldtem isten hírével😆
2021. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem.Miért lett volna? Amennyiben,nagyon csúnya a nő melle,akkor hátulról kell szexelni vele!Amikor már arra kerül a sor,hogy szexelés lesz,van némi szimpátia.Egy nem szép mell esetén,mit csinálsz?Otthagyod és keresel másikat,félárbócon?
2021. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
#2 Sehogy. Együtt aludtunk csak meg csókolózgatások. Aztán reggel távoztam
2021. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Olyan volt, hogy szex helyett végül csak petting (nyalás, kiverés) lett belőle.
2021. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor a rövid farok miatt még senkit se hagytak ott?
2021. dec. 17. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
De, a farokkomplexusos pasikat, akik itt sírnak, hogy jaj, kicsi van, ahelyett, hogy megtanulnák használni. Kicsivel is lehet nagy élvezet okozni.
2021. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
96%

2 pasit is otthagytam már.

Az egyik napképű volt. Direkt jó hangosan kinevettem és azt mondtam neki, hogy "bocs, de nekem kell legalább 12 centi" :)


A másikat sajnáltam. Rendes volt, de nagyon félénk. Nem biztos, hogy baj lett volna vele, de nem igazán állt fel neki.

Nagyon szelíd volt és félénk.

Szegénykém majdnem elsírta magát. Nagyon sajnáltam.

Ő ment el, elköszönt remegő hangon és haza ment. :(

2021. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még. De ha lenne, nyilván lelombozna, hogy kívánom, be vagyok indulva, aztán szembesülni egy olyan mérettel, ami esélytelen, hogy kielégít... Nem hiszem, hogy otthagynám, nem akarnám megsérteni. Szerintem a kölcsönös orál megoldás lehet.
2021. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!