Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik gond nélkül megmondják a csúnya férfiaknak, hogy csúnyák, vagy utalnak rá, hogy nők helyett keressen más elfoglaltságot inkább?

Figyelt kérdés
A mai világban nem a neten, hanem élőben elég kevés olyan nő van, aki ezt megmondaná egy férfinak. Vannak olyan nők mégis, akik ezt simán megteszik?

2022. jan. 2. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyis a rinyálása nem lenne helytálló mert az hogy a külső miatt bukik el valaki 100/100 alkalommal az csak fatális véletlen de nem csak az számít? 10 ezzel a nők hitegetik magukat hogy ne szembesüljenek felszínességükkel, aki nem tetszik a nőnek annál garantált a személyiséges vagy kémiás bukó de csakmert úgy jobban hangzik kifele
2022. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
11 lehet hogy valakinek kifogás. Nekem volt aki tetszett a kinézete ellenére és nem emiatt nem jött össze.
2022. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sok nő elutasított a külsőm miatt , igaz nem mondták ki konkrétan hogy mi nem tetszik nekik rajtam .

Annyit mondtak általában , hogy a belső tulajdonságaim alapján , nagyon szimpatikus vagyok , de sajnos küllemre mint pasi , nem vagyok az ideáll !

De minden esetben , örültem s valahol jól esett , hogy őszinték voltak velem szemben .

2022. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam finomkodni (tudom rossz tulajdonság) és elszoktam hajtani azokat akik nem tetszenek
2022. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam mondani férfi létemre az olyan nőknek , akik nem tetszenek , vagy más okból kifolyólag nem az eseteim , ( hogy nálam nincsen esélyük ) !

Hiszen , nekem is megmondják !

De én azért nem el hajtom őket , vagy nem durva szavakat használok , hanem igyekszem finoman a tudtukra adni .

2022. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

“Ja ha meg megmondom neki hogy a külseje miatt nem adok neki esélyt akkor még jön ide rinyalni hogy a nőknek csak a felisten pasik kellenek.”


Hát, de ha ez az igazság, akkor most miért ne rinyálhatna miatta?


Előre nem jut vele, de rosszabb sem lesz senkinek.


Nem biztos, hogy ez az igazság amúgy a nők többségére, de ha Te igenis a külseje miatt utasítod el, akkor szerintem megérdemli hogy tudja ezzel kapcsolatban az igazat…


Miért?


Azért mert bár így lehet, hogy magát fogja jobban utálni, vagy az is lehet hogy téged fog felszínesnek tartani, stb… Az is lehet, hogy mindkettő egyszerre, de ezek a gondolatok és érzelmek, annak fényében, hogy Te tényleg a külseje miatt utasítottad vissza, még mindig megalapozottabbak és így pedig egészségesebbek mint egyéb gondolatok/érzelmek/konklúziók…

Például ha Ő elkezd gondolkodni, hogy mi miatt utasíthattad el és azért amiért nem voltál vele őszinte, teljesen másra jut és olyan dolog miatt lesz komplexusos, ami miatt nem kéne aggódnia, azzal Te kifejezetten ártottál neki, csak azért hogy “ne én legyek már a gonosz” és megőrizd a saját lelki békédet.


Nem egészséges dolog a komplexus, de ha valaki tényleg csúnya, tényleg nagyon alacsony vagy tényleg nagyon kicsi a pénisze, akkor amiatt valószínűleg komplexusos lesz és nem azért mert az Ő pszichéje nem egészséges, hanem mert a társadalmi reakciókra ez a válaszreakciója… És bár komplexusosnak lenni eleve “ciki”, azért az egy fokkal jobb, hogyha valaki legalább reálisan látja magát és amiatt komplexusos, ami tényleg egy gyengesége…

Nekem attól a jelenségtől is hánynom kell, amikor azt hazudják az emberek, hogy XY-ban nem is az adott gyengesége a taszító, hanem maga a tény, hogy komplexusos…

Holott nagy valószínűséggel a komplexus pont azért alakult ki benne a témát illetően, mert ténylegesen “hátrányos helyzetű” benne és NEM CSAK ŐT ZAVARJA, hanem emiatt VALÓDI hátrányba kerül más embereknél, sok szempontból.



“Őszinte vagyok vele, megmondom neki hogy semmit nem akarok tőle és ennyi. Csak nem fejezem ki az okát.”


De akkor megint csak nem értem, hogy mi problémád lenne azzal, hogyha valaki “jön ide rinyálni” mert meg mondtad neki, hogy a külseje miatt nem adsz neki esélyt… Mi lenne a problémád ezzel?


Miért ne rinyálhatna a valóság miatt, ha egyszer az történt ami történt (csak Te nem akarod kimondani)?


Neked meg van a jogod ilyen szempontok alapján válogatni, nincs ezzel semmi baj, de másoknak meg meg van a joga emiatt felszínesnek tartani?

Utóbbitól annyira félsz, hogy inkább nem vagy őszinte… Ezzel az a baj, hogy így nem csak felszínes leszel, de még hazug is.

2022. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"“Ja ha meg megmondom neki hogy a külseje miatt nem adok neki esélyt akkor még jön ide rinyalni hogy a nőknek csak a felisten pasik kellenek.”

Hát, de ha ez az igazság, akkor most miért ne rinyálhatna miatta?

Előre nem jut vele, de rosszabb sem lesz senkinek.

Nem biztos, hogy ez az igazság amúgy a nők többségére, de ha Te igenis a külseje miatt utasítod el, akkor szerintem megérdemli hogy tudja ezzel kapcsolatban az igazat…" - Tőlem rinyálhat mindenki, magát minősíti vele azt hiszem, ha jön ide a gyk-ra picsogni meg nőgyűlölni. Nem kizárólag a külseje miatt utasítom el az embert, kicsit több aspektus alapján szelektál alalból szerintem mindenki. Utasítottam már el olyan férfit is aki amúgy vonzó volt, de semmi közös nem volt bennünk, meg randiztam olyannal is aki nem volt kifejezetten az esetem, de nagyon jól passzolt a személyiségünk. Ez nem fekete vagy fehér.


"Azért mert bár így lehet, hogy magát fogja jobban utálni, vagy az is lehet hogy téged fog felszínesnek tartani, stb… Az is lehet, hogy mindkettő egyszerre, de ezek a gondolatok és érzelmek, annak fényében, hogy Te tényleg a külseje miatt utasítottad vissza, még mindig megalapozottabbak és így pedig egészségesebbek mint egyéb gondolatok/érzelmek/konklúziók…" - Szerintem alaból egy ember baromira nem agyal ezen ennyit. Ha valaki nem szimpatikus, akkor el se jutok vele olyan szintű ismerettségig, hogy vissza kelljen valaha is utasítani. Ha meg teszem azt egy ismerősöm/barátom szeretne tőlem többet, akkor a külsejétől függetlenül benne van a dologban az, hogy vagy egy igen vagy egy nem választ fog kapni arra a kérdésre, hogy szeretnék-e vele randizni. Ha valakit ez lelkileg annyira megvisel, hogy emiatt kezd el komplexusos lenni és magában keresni a hibákat ott egy pszichológus bevonása is célszerű a belső gátak leépítése érdekében. Nekem az a tapasztalatom, hogy akik engem hívnak randira, azokkal vagy megvan annyira a kémia, hogy érzik van esélyük és igen mondok ezáltal, vagy eleve egy olyan randi-app által ismerkedünk meg ami nyilván egyértlművé teszi hogy lesz randi ha amúgy beszélgetünk és egyikünk se tűnik el.

"Nem egészséges dolog a komplexus, de ha valaki tényleg csúnya, tényleg nagyon alacsony vagy tényleg nagyon kicsi a pénisze, akkor amiatt valószínűleg komplexusos lesz és nem azért mert az Ő pszichéje nem egészséges, hanem mert a társadalmi reakciókra ez a válaszreakciója… És bár komplexusosnak lenni eleve “ciki”, azért az egy fokkal jobb, hogyha valaki legalább reálisan látja magát és amiatt komplexusos, ami tényleg egy gyengesége…"

Példának okáért voltam már kis péniszű férfival aki nagyon szorongott a teljesítménye miatt a kapcsolatunk elején, és amiatt hogy mit gondolok róla. Tök jókat szeretkeztünk, szuper volt az orális szex is, és élvezhető volt a szex annak ellenére, hogy nem volt nagy mérete. Eszem ágában nem volt beleállni páros lábbal, hogy "hát az exnek nagyobb volt és jobban kitöltött" vagy hasonló baromság, mert azzal sokkal többet ártok valakinek. Ennek ellenére nem hazudtam soha se neki se magamnak a szex minőségéről, és arról se, hogy eleinte nem volt jó pl az orális szex, csak miután összeszoktunk.

"Neked meg van a jogod ilyen szempontok alapján válogatni, nincs ezzel semmi baj, de másoknak meg meg van a joga emiatt felszínesnek tartani?


Utóbbitól annyira félsz, hogy inkább nem vagy őszinte… Ezzel az a baj, hogy így nem csak felszínes leszel, de még hazug is" - Továbbra se vagyok olyan felületes, hogy ez az egyetlen szűrő amin át kell mennie egy férfinak. De tisztában vagyok a saját külső és belső értékeimmel is, és eszerint keresek magamnak partnert. Ergo enm fogok összejönni se olyan férfival aki teljesen más értékrend szerint él mint én, de olyannal sem akihez nem tudok vonzódni minimálisan sem testileg, még ha a személyisége közel is áll hozzám. És ezzel nem hiszem, hogy egyedül vagyok.

De szerintem senkinek nem tartozok magyarázattal a döntéseimről, így ha mondjuk egy szórakozóhelyen/baráti összejövetelen valaki többet szeretne tőlem akitől én nem, akkor letudom egy rövid válasszal, mert 99% hogy soha többé nem lesz közöm az illetőhöz, és semmi közöm hozzá.

Aki meg közelebb áll hozzám, az vagy úgy indul neki hogy tudja elmennék vele randira mert ismer ennyire, vagy számol azzal hogy egy eldöntendő kérdésre két választ lehet adni. :D Ebben semmi bonyolult nincs szerintem, engem is utasítottak már el nem egyszer, nem vágtam magam földhöz tőle, nem kötelező mindenkinek tetszeni.

2022. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
Én ronda faszi vagyok, 40 éves, szűz, pöcsöm is kicsi. Nőknek nem kell mondani tudom magamtól is. Ettől függetlenül az őszinteség nem rossz dolog nem beszélve róla, hogy így nők hosszú távon egy csomó idiótától megkímélhetnék magukat, ha mondjuk mostantól mindenki keményen elküldené az olyan nyomorékokat mint én. Nők ezzel nagyon jól járnának. De ők tudják...
2022. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!