Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk: őszintén lehet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: őszintén lehet olyan csúnya egy punci amire le áll ha meg látjátok?

Figyelt kérdés
Nem arra értem hogy mondjuk szőrös, vagy ápolatlan, hanem a kinézete. Mennyire meghatározó ez egy lánynál?
2022. ápr. 2. 18:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Igen, talalkoztam mar sajna puncival
2022. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
nem hiszem!
2022. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Ezt csak 1 módon tudhatjuk meg... :,D
2022. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Leáll. 😂😂
2022. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%

Őszinte leszek és nem a sablon bíztató válaszokat fogom spammelni…


Én a kifejezetten szép puncikat szeretem, ami rózsaszín, baba és nagyon szűk.


A szőrös saláta punci, ami még mondjuk tág is, az számomra valamennyire taszító….


Ez az igazság.


És bár nagyon tudok örülni annak, hogyha egy csajnak, aki tetszik olyanja van ami az ideálom… De az sem kizáró ok, hogyha nem.


És akár még lehet szőrös is, ha rendszeresen mossa.


Önmagában nem a puncira áll fel, hanem a csajra/nőre…


Ha Ő nagyon tetszik, akkor el tudom fogadni, ha a puncija nem a kedvenc típusom.


Senki sem tökéletes. Bennem is van hiba, bár gyönyörű és hatalmas farkam van…


Le lehet pontozni, de én legalább a valós véleményemet írtam le.

2022. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
5-ös +1 csak annyi, hogy én azért hát picit elvárom, hogy ne legyen szőrös, vagy valami nagyon szép kis fazon legyen, én is gyantáztatok fiú létemre, mert ez tetszik.
2022. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

"És akár még lehet szőrös is, ha rendszeresen mossa."


Akinek baba van, az automatikusan mossa? Vagy ez hogy működik? A szőrös puncit nem szokták mosni?

2022. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%

#7. A szőrtelent könyebb tisztántartani…


Bár amúgy a szőr az arra jó, hogy minimálisan megnehezíti bizonyos fertőzések terjedését.


Azért lássuk be, hogy egy full szőrös punci már közvetlenül fürdés után 2-3 órával is lehet olyan állapotban, hogy azt igényes féri nem fogja kinyalni.


Egy csupit meg általában elég reggel alaposan megmosni és általában egésznap megőrzi azt az állapotot, hogy bármikor elnyalnám… Akár késő este is.


Akkor a legjobb ha nem borotválva van, hanem gyantázva.

2022. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Hát én még nem láttam olyat ami csúnya lenne de ha valaki tud olyat küldje el nekem privatban. De egészséges punci legyen.
2022. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy jó nőhöz tartozik (csinos, szenvedélyes, nagyon "bejövős") akkor tökmindegy milyen a puncija. Ha viszont a csaj nem tetszik akkor szintén mindegy milyen a puncija - mert nem fogom megkívánni.
2022. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!