Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire fontos egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire fontos egy fiú anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Saját lakás, nyaralásra meghívás. Ha ezeket tudja teljesíteni húszon évesen, akkor hosszú távon vele maradnál?
2022. márc. 26. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem fontos, de nem az említettek miatt. Én is jó anyagi körülmények közt élek, fontos, hogy azonos társadalmi réteghez tartozzunk.
2022. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezt hány huszonéves tudja? Jó, 1-2 focista, díler, papa pici fia, meg hasonlók, de ez mennyi, 10000-ből 1?
2022. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, ha együtt tervezzük a jövőt. Ez nem azt jelenti, hogy tartson el, hanem a közösbe tudjon beszállni, legyen épkézláb munkája, céljai.
2022. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt fogok hosszútávon együtt lenni valakivel
2022. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Torekvese legyen a jobbra. Nem szulettem gazdag csaladba, oroklesi uton azonban van egy kicsi lakasom, a nevemre iratva, abban elunk apammal. Jo kornyeken van, olcso fenntartani, futesi szezonban 80 ezer a havi koltsegek + kaja. Szoval nem adom el, egyedul egy gyermektelen parnak, vagy altalanosan ket szemelynek tokeletes. A leendo munkahelyemen a fizetes nem ugrik az egekbe, de amire kell, arra eleg lesz. Nekem eleg a szakmam, nem csinaltam meg az erettsegit, egyetem sem cel. Nem kell milliokat keresnie, csak ha van lehetosege pl 90-100 ezer forintos helyett 200-300 ezerre, legyen meg az effele fejledosre valo igenye. Senkitol nem elvaras a gazdagsag, de azt elvarom, hogy mindketten dolgozva ne nyomorogjunk eletunk vegeeig, hogy csak a szamlakert keljunk fel, mert masra nem marad, hogy a tenyleg fontos, hirtelen kiadasokat ne emlitsen. Apam lehetoleg tavoli halala utan, osszekoltozes eseten az en lakasom megfelelne, ha gyermeket vallalnak, kiadni lehetne, mi pedig nagyobba koltozunk, idoskent pedig lehetne vissza, pocsek nyugdijbol sem halnank itt ehen. Egyebkent nyaralasra nincs igenyem, nem szeretek utazgatni. Legyen celja elni, nem csupan eldegelni. Senkivel nem jovok ossze a penz miatt. Szeretem apamat, de a szemelyisege borzalmas tud lenni, erzeketlen, az en erzeseimbe magasrol belexaro seggfej. Onszantambol csakis olyannal jovok ossze, akit szeretek, aki mellett lelki nyugalomra lelek. Nincs annyit a penz, hogy ilyet valakivel megcsinaljak, es ha kedves is a gazdagsaga mellett, meg inkabb nem erdemli meg, hogy amit kap, szinjatek legyen. Nagyon fontosnak tartom a penzt, de bizonyos dolgokbol nem engedek, nem lenne helyes.


20/L

2022. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!