Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha orálnál (oda-vissza) nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálnál (oda-vissza) nincs védekezés, akkor mi értelme behatolásnál? Teherbeejtésen kívül

Figyelt kérdés
Pl. rosszlányok többségénél nincs védekezés csóknál, orálnál, akkor mi értelme behatolásnál? Nem mindegy már?

2022. márc. 22. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz teherbe esni, akkor nem mindegy. A nemi betegségektől pedig, hogy mennyire rettegsz, rajtad ál...
2022. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teherbeejtés meg mindenféle nemi nyavaja elkapásának elkerülésén kívül természetesen semmi jelentősége nincs a védekezésnek.
2022. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Az AIDS az ondóval és a hüvelyváladékkal is tud fertőzni. Csóknál orálnál azt hiszem akkor, ha van seb a szádon, vagy vérzés.
2022. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy ha orálnál/csóknál úgysincs védekezés, akkor már teljesen feleslegesnek tűnik a maradékra. A nyálcsere alatt (szájjal, nemi szervel érintkezve) már elkaptál kb. mindent. De utána kikötik, hogy a behatolásnál gumi kell, szerintem ez már csak objektív biztonságérzet.
2022. márc. 22. 09:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Hüvelyváladékot megszerzed nyalással, vérzés meg relatív, mert egy apró fogínyvérzés fogmosás után, amit magadon se veszel észre nemhogy máson már bőven elég.
2022. márc. 22. 09:36
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj kérdező, de kezdesz nagyon fárasztó lenni...tégy beletásod szerint, ha nem tetszenek az itteni válaszok.
2022. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj 6os, de én nem teszek semmit. Ha fáraszt ne olvasd.


A kérdés roppant egyszerű:


Miért engedi valaki gumi nélkül a nyalást, szopást, csókot, ha a behatolást csak gumiban?


Milyen betegség létezik, amit csak behatolással lehet elkapni?


Terhesség ellen szednek gyógyszert.

2022. márc. 22. 09:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A HIV gyakorlatilag terjedhet orállal, de erre az esély extrém alacsony.


Amikor mentem szűrésre és mondtam az orvosnak, hogy több prostival is volt orál, akkor csak nevetett és mondta hogy szinte biztos hogy nem vagyok HIV pozitív. És nem is voltam…


A nyárban amúgy a vírusszám akkor magas csak, miután valaki közvetlenül fertőződött meg.


Orállal is el lehet kapni sok mindent és szinte semmi nincs kizárva százszázalékosan, de a prostik nem olyan hülyék, nem véletlenül alakult ez ki, hogy aktust gumi nélkül sem vaginálisan nem vállalnak, sem análisan, orált meg simán…


Ugyanis a gyakorlat azt mutatja, hogy ilyen 10 évek alatt egy átlag prosti ilyen 1-2 alkalommal észlel tüneteket magán, gyulladást vagy gombát… A legtöbb dolgot amit orállal elkaphatnának, valószínűleg legyőzi az immunrendszerük, mivel gyakorlatilag nem lesznek betegek.


Az a néhány prosti aki viszont gumi nélkül vállal valamilyen aktust, általában 1-2 éven belül hepás és vagy hives lesz…

2022. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként én 19 éves korom óta rendszeresen járok prostikhoz és gumi nélkül szopatom Őket… Voltam 1-2 igénytelenebbnél is.


Szóval kicsit olyan mintha több ezer férfival lett volna szexuális kapcsolatom közvetetten.


De 21 éves korom óta járok évi 3 szűrésre és soha nem volt semmi bajom.

2022. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9es! s nyaltál is szexmunkást?
2022. márc. 22. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!