Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy párnak nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párnak nem lehet gyereke, onnantól védekezés nélkül mindig beleélvezhet a férfi a nőbe?

Figyelt kérdés
Egyrészt azért, mert úgysem történhet már semmi, másrészt azért, mert hátha mégis megtörténik, akkor meg mindig legyen meg.
2022. márc. 13. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyik nő ismerősömnek egy műtét után azt mondták, hogy valószínű, hogy nem lehet gyereke, és már kettő is van neki azóta. :)
2022. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel jobb nem játszani, akármi megtörténhet.
2022. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Bele.
2022. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

1.


Ez főleg akkor jó, amikor a szeretővel hancúrozik az asszony védekezés nélkül, mert "nem lehetek terhes":)

Nem egy példát tudok.:D

2022. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én sosem akarok gyereket, és szerintem még 80 évesen sem fogom úgy engedni.
2022. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm, aki elvileg nem lehet terhes (ezért nem is védekezik), és több abortusza volt...
2022. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet akkor nyugodtan élvezhet bele. Ha csak valoszinüleg, akkor jobb ha védekezik. Egyébként az, hogy nem lehet gyereke nem egyértelmüen azt jelenti, hogy nem eshet teherbe!!!!!
2022. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismiék is így voltak, a nőcinek 47 évesen nem jött meg, azt hitte itt a végjáték aztán meg kiderült hogy terhes.
2022. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi esély így is lehet a teherbeesési, de én pl. 9 éve szexelek védekezés nélkül a párommal, szinte mindig belém élvez és soha nem voltam terhes (én vagyok meddő). Előtte a kétéves kapcsolatomban sem védekeztünk, ott sem lettem az és volt egy szeretőm a kettő között 1 évig, nála sem. Tehát az én esetemben ez így van, mindig belém élvezhet (de nem lenne egyikünk számára sem probléma, ha mégis egyszer terhes lennék, erről már sokat beszéltünk 9 év alatt. Viszont, nem is segítünk rá, legyen a természetre bízva).
2022. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: köszönöm őszinteséget, amúgy így értettem, tehát szeretne a pár gyereket, ezért mindegy, hogy teherbe esnek vagy sem, mármint nem mindegy, de nem ijednek meg, ha lesz gyerek
2022. márc. 13. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!