Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bele szeretnék élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretnék élvezni a páromba Mi lenne erre a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, a barátnőm 17 éves. Jelenleg egy kis ideig távkapcsolatban vagyunk, és nemsokára jön hozzám 1 hétig.

Persze ha minden jó, akkor minden nap fogunk sexelni.

Azt szeretném most kipróbálni, hogy legalább egy nap élvezzek belé,ebben pedig ő is benne van.

Azt nem tudom, hogy 72 órás fogamzásgátlót lenne érdemes használni, vagy esetleg olyan ciklusosat, amit sok napon át kell szedni? Esetleg ha azt a ciklusosat választanám, akkor egész héten át mindig bele engedhetném? Mennyire biztonságos? (És persze ezt óvszer nélkül gondoltam)



2020. aug. 19. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Tablettáról nem hallottatok???

Idiotizmus felső fukon... Ba... Ni tudsz de védekezni nem... Tedd tönkre a szervezetét miért is ne... Majd ha nem lesz gyereke akkor még csodálkozik... Egy barátnőm se volt aki ne értette volna meg hogy óvszer vagy bogyó...

2020. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A 72 órásat nem ajánlom. Az olyan hormonbomba, hogy hónapokra bekavarja a hormonháztartását.

A folyamatosan szedhető már inkább. De kérdés, mikor megy hozzád, ugyanis azt a ciklus első napjától kell szedni.

Még esetleg érdemes megnézni, lehet-e kapni valamilyen méhszájsapkát (pár éve lehetett), és az spermiciddel kombinálva.

2020. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből gyerek lesz az tuti.
2020. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha ciklusosat is szedné, azt már rég el kellett volna szedni, mert kell 1-2 hónap mire védettséget ad.
2020. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni nem rendes fogamzásgátló, hanem vészmegoldás. Arra való, hogy ha kiszakad az óvszer, ne kelljen abortuszra menni, nem arra, hogy azzal védekezzetek. Fél évente legfeljebb egyszer szabad bevenni, és orvossal kell felíratni. Ahhoz, hogy meggátolja a beágyazódást komoly hormon adag kell, ami hónapokig kellemetlen mellékhatásokat okozhat a barátnődnek. Semmiképpen ne használjátok fogamzásgátlás helyett.


Ha fogamzásgátló tablettát szeretne szedni, el kell menni nőgyógyászhoz aki kivizsgálja. Rendes nőgyógyász vérvételre is elküldi, enélkül ugyanis igen kockázatos. Mire vért vesznek és meglesz az eredmény, majd azzal visszamegy a nőgyógyászhoz, az eltarthat néhány hétig. Ezután ha minden rendben kiválthatja, de a ciklus első napján kell elkezdeni szedni. Sok tabletta az első naptól véd, de ha még fiatal és nem rendszeres a ciklusa, érdemes várni vele 1-2 hetet, mielőtt csak ezzel védekeztek. Tehát mire elkezd tablettát szedni és az biztonságot nyújt, az eltarthat 1-2 hónapig is.


Ha pesszáriumot vagy méhszájsapkát választotok, azt mindenképpen spermiciddel kell kombinálni. Ha betartjátok az előírásokat, ez egy biztonságos hormonmentes megoldás lehet, de a felhelyezését is gyakorolni kell.


Olyan módszer nincs, amivel azonnal szexelhettek teljes biztonsággal óvszer nélkül. Azt javaslom, hogy legyetek türelmesek. Beszéljétek át a lehetőségeket és keressetek olyat, ami mindkettőtöknek megfelel. Ha megvan, kezdjetek neki. Lehet, hogy most még maradnotok kell a guminál, de a következő találkozásnál legalább már nem kell aggódnotok.

2020. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
figyelni kellett volna szexuális felvilágosításon báttya
2020. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%

hmm, én valahogy úgy valósítanám meg, hogy vagy sokadik menetben élvezek belé, amikor már szinte ki vagy száradva, vagy ha pont mákom van, akkor kitudakolom, hogy mikor van vérzése és pont a vérzés előtt.

Tablettát azért nem erőltetném mert az egy iszonyat nagy hormon bomba a lánynak és hidd el, baromira felborítja a szervezetét, mert rákényszeríti, hogy megjöjjön a menzesze. Hidd el, azt hónapokig fogja érezni, amíg rendesen helyre nem áll. Azért nem éri meg, kicseszés vele.


Egy másik trükk, hogy színlelsz egyet. Hülyén hangzik, de én néha eljátszom a fejemben, hogy orgazmusom van, szóval befeszítem, nyögök, úgy teszek mintha és egy pillanatig tényleg úgy érzem, mintha átéltem volna egy röpke örömöt.

2020. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Popsi, popsiba kell engedni.
2020. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, el is köttetheted magad. Te beleélvezhetsz akibe akarsz, amelyik nyílásába akarsz, gyereked viszont nem lesz. Te is jól jársz, meg a világ is. Mindenki nyer.


Amúgy komolyan ennyire nem figyeltél bioszon? A 72 órás tabletta az utolsó utáni megoldás, a bogyó meg nem hát azonnal. Ha tuti nem akarsz gyereket vagy kivárod amíg hát a bogyó, vagy kotont húzol.

2020. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

vagy elveszi felesègül....

èn is azt tettem.... most mèg kèri is a pun..ijàba.... eddig csak arcra mellbe vagy szàlyba....

2020. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!