Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok közül ki gondolj azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül ki gondolj azt jónak, ha kb. eljegyzésig csak popsiba engedi a szexet?

Figyelt kérdés
Van, aki most így csinálja és bevált? Jó? Mik a tapasztalataid? Jöhet válasz simán és privátba is, ha megtisztelsz azzal, hogy nem hülyéskedés és köszi.

2022. márc. 19. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

A barátnőd szülei minden héten csettintenek a kislányuknak, hogy lábakat szét, szűzhártyaellenőrzés?

2022. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Nevetséges álszenteskedés, a popóba szexelés is szex nem csak a punciba.
2022. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogy le lettem pontozva lol. Áruljátok már el, hogy az anális szex erkölcsi szempontból mitől különb, mint a hagyományos. Előbb gondolnám róla, hogy szembemegy a konzervatív értékekkel, mint a vaginális közösülésről, mert sokan nyíltan aberrált viselkedésnek minősítik házasságban és azon kívül egyaránt (jelzem: én nem tartozok ezek közé az emberek közé, mindenki úgy éli a nemi életét, ahogy akarja), míg utóbbi legalább férj és feleség között helyénvalónak és természetesnek tekintendő minden körben. Védekezni meg nem csak így lehet.
2022. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon kiábrándulnék abból aki ilyet szeretne,számomra gusztustalan.
2022. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez álszentség. Ha fontos az esküvőn az érintetlenség, akkor semmilyen formában ne szexeljetek. A szex formája már a következő is: kinyalás, szopás, ujjazás, segédeszközzel szexuális élmény okozása a jegyesednek. Szóval semmi értelme!
2022. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy álszentség. Extrémebb tevékenységet űzöl, mint a "simán csak" szexelők (amit az is bizonyít, hogy mindenki másnál jellemzően későbbi lépés az anális szex, ha egyáltalán lesz valaha), de büszkén kihúzod magad, hogy velük szemben te önmegtartóztató, erkölcsös szűz vagy. :D El sem hiszem, hogy van, aki ezt értelmes megoldásnak tartja.
2022. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elég hülye felfogás :)
2022. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
Az is szex, te kis buta. Méghozzá a perverzebb verzióból. Legtöbben egyáltalán nem engedik, nem szeretik, méghogy az elején!
2022. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rostás Judit ***** válasza:
80%
Én nagyon fiatalon engedtem valakit a fenekembe. Féltem a hüvelyi szexről. A popsiszex kellemes volt. Így hát csináltunk
2022. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!