Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok közül ki gondolj azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül ki gondolj azt jónak, ha kb. eljegyzésig csak popsiba engedi a szexet?

Figyelt kérdés
Van, aki most így csinálja és bevált? Jó? Mik a tapasztalataid? Jöhet válasz simán és privátba is, ha megtisztelsz azzal, hogy nem hülyéskedés és köszi.

2022. márc. 19. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Régi dolog.

Sex van,de semmi több. Nem kell fèlni a gyerektöl meg hasonlók.

És a konzervatív eszmék sem sérülnek....mert az sem sex pff.

2022. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Az agyhalottak gondolják ezt
2022. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Meg a barátnőm szülei. Mert ha már nem szűz a 23éves kislányuk akkor jajmilesz,felrobban bolygó és jaj meg juj.
2022. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Meg az én volt barátnőm is ilyesmi volt , csak ő azt mondta , hogy házasság kötésig , semmi szex !

Na puff neki : hiszen egyházi szolgálatban volt .

Kb: fél évig tudta tartóztatni magát , igaz ebben nekem is nagy szerepem volt , de végül sikerült elvennem a szüzességét .

Onnan kezdve , napi szinten meg követelte tőlem a szexet , azt mondta hogy ő sosem gondolta volna , hogy a szex ennyire jó !

Nem hiába mondják : a türelem , rózsát terem !

2022. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Pffff... bocs, de ennek aztán semmi értelme. A s.ggbekukin kívül még van tucatnyi 100%-ra megbízható fogamzásgátlási módozat. Erkölcsileg meg ugyanúgy szex.

Ne ezért csináld az anált, hanem azért mert a partnereddel együtt ezt is élvezitek.

2022. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért szeretnéd ezt? Mármint mo értelme a puncidnak szűznek maradni, ha közben szexuális életet élsz? Csak kíváncsi vagyok. S tényleg meg fogjázok tudni állni, hogy ne akarjátok oda is az adott helyzetben?


Én egyáltalán nem gondolom jónak! Ha szeretek vkit s vele vagyok, miért ne legyen a puncimban is?

2022. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
6 / Teljesen egyetértek veled .
2022. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Legalább aranyered lesz, hajrá...
2022. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

Nekem volt ilyen barátnőm. Nem volt gondom vele. Megtudtam állni...igazaból csak a puncija nem volt használva. Annyi rágot még az életben nem vettem mint azalatta az 1év alatt.

Meg bigmac-et mert azt is szerette ha "sexeltünk".

2022. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Semmi értelme semmilyen szempontból.
2022. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!