Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem volt kielégítő szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt kielégítő szexben részem, csak afféle bénázásban, akkor tulajdonképpen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nehéz nem annak éreznem magam azzal a kevés, nem kellemes tapasztalattal, amit eddig sikerült szereznem. Mindig vagy éppenhogy sikerült valamennyit belém rakni a félkemény péniszből, vagy legfeljebb egy-két-három perces menetek voltak (az exem ennyi idő alatt elment), és végig görcsösen figyelnem kellett rá, hogy ki ne csússzon belőlem, miközben mozgok, mert testalkati problémákból adódóan nem tudtuk az egész farkát behelyezni, csak a hosszának a felét, jobb esetben kétharmadát (és nem nagy méretről beszélünk).

Tudom, hogy sokak számára hülyén fog hangozni a kérdés, elnézést is kérek érte, de felbuzdulva egy ismerősöm véleményen, aki szerint még nem veszítettem el a szüzességemet (és az általam teljes értékűnek tartott szexből való eddigi kimaradásom miatt néha kicsit így érzem én is), gondoltam, kiírom, hátha van más is, aki így gondolja.



2022. márc. 18. 23:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, biztosan elképesztő, valóságtól elrugaszkodott, férfiakkal szemben unfair igény a szexszel kapcsolatban, hogy ne 2 percig tartson, ne csak én mozogjak, lehessen más pózban is csinálni, mint a lovagló, és ne csússzon ki, ha kicsivel nagyobb lendületet veszek a minimálisnál (vagy ha elő is fordul, hogy ilyenre sikerül, ne erről szóljon minden egyes alkalom). Már csak azt nem értem, mit élvez rajta a többi nő, ha ez a normális meg az általános.
2022. márc. 19. 13:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Mitől csúszott ki?
2022. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gyanítom, attól, hogy nem volt elég kemény és/vagy nem volt elég nagy része bent.
2022. márc. 19. 13:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja lehet. De szerintem kemény is ki tud csusszani.
2022. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyszer-egyszer biztos ki tud, de nem tudom, folyamatos odafigyelést, óvatosságot kíván-e, hogy huzamosabb ideig bent maradjon.
2022. márc. 19. 14:13
 16/16 Dzsoki ***** válasza:
Az a lány,akiben volt farok,illetve az a fiú,aki rakta mát be a farkát nőbe,az nem szűz. Az egy másik kérdés,hogy mennyire élvezte vagy nem élvezte.
2022. márc. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!