Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem volt kielégítő szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt kielégítő szexben részem, csak afféle bénázásban, akkor tulajdonképpen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nehéz nem annak éreznem magam azzal a kevés, nem kellemes tapasztalattal, amit eddig sikerült szereznem. Mindig vagy éppenhogy sikerült valamennyit belém rakni a félkemény péniszből, vagy legfeljebb egy-két-három perces menetek voltak (az exem ennyi idő alatt elment), és végig görcsösen figyelnem kellett rá, hogy ki ne csússzon belőlem, miközben mozgok, mert testalkati problémákból adódóan nem tudtuk az egész farkát behelyezni, csak a hosszának a felét, jobb esetben kétharmadát (és nem nagy méretről beszélünk).

Tudom, hogy sokak számára hülyén fog hangozni a kérdés, elnézést is kérek érte, de felbuzdulva egy ismerősöm véleményen, aki szerint még nem veszítettem el a szüzességemet (és az általam teljes értékűnek tartott szexből való eddigi kimaradásom miatt néha kicsit így érzem én is), gondoltam, kiírom, hátha van más is, aki így gondolja.



2022. márc. 18. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Az első "tisztességes", hosszabban tartó, nem "maszatolós", mély behatolással járó szex megtörténésével ér véget a szüzesség állapota.
Nem függ az aktus hosszától és minőségétől, sem attól, hogy kellően mélyre sikerül-e a behatolás. Szüzesség elvesztése = pénisz kerül a vaginába.
37 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát technikailag már nem vagy Szűz de nyilván ahogy leírod az alapján nem volt rendes szexben részed. Testalkati probléma azt jelenti hogy duci vagy?
2022. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy szűz, csak még nem akadtál emberedre amelyik rendesen... na szval' érted 😃 Keress normális pasit amelyik teljesíteni is tud nem csak maszatolni.
2022. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt kérdezéd, hogy ha nem ízlett az étel, akkor számít-e a kalória amit bevittél. Mintha a kalóriát érdekelné, hogy szereted-e.
2022. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát el tudom képzelni, hogy valaki szájízének duci lennék, de akkora mértékben biztos nem, hogy az akadályt jelentsen a szexben. (Nem magamra utaltam a problémás testalkat jelzővel.)
2022. márc. 18. 23:43
 5/16 A kérdező kommentje:

"ahogy leírod az alapján nem volt rendes szexben részed"

Igen, inkább az a kérdés, hogy a "nem rendes" szex azt jelenti, hogy nem szex, vagy azt, hogy rossz szex. 😀

2022. márc. 18. 23:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam férfiként, de nem, nem vagy szűz.
2022. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Igazából ez csak egy címke, olyan élményeid voltak, amilyenek, és annak nevezed/gondolod magad, aminek szeretnéd. Ismerkednél egy 35 éves potens férfival? :))
2022. márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy szűz, csak kiábrándítóan rossz szexben volt részed. De ha ő már az exed, akkor az jó hír, legalább hamarosan megtudod milyen a jó szex.
2022. márc. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Szervusz!

A szuzességedet elvesztetted. Most hogy már bánod kivel és szégyenled is, a tényeken nem változtat. Ami volt, elmúlt.

Az időt nem lehet visszapörgetni.


Nekem úgy tűnik, hogy különböző ideológiákkal próbálod felüldefiniálni a


"gyenge szex egy ócska krapeccal" -->

dolgot

--> "vad petting egy puhapöcsű pufival"

dologgá


Inkább fogadd el, hogy elvesztetted a szüzességed. Elherdáltad az egyetlent. Ameddig a múlton bánkódsz addig nem fogod élvezni a jelent (még akkor sem ha olyan nagy ásszal bújsz majd ágyba, mint én)

2022. márc. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Valójában ez egy normális szexuális aktus, amit leírtál, csak neked tévképzeteid vannak, hogy a szex mindig fél órát tart minimum, minden pasi farka betonkemény, és jó nagy neki, és úgy megdug, hogy visítozol az orgazmusoktól. Kicsit másképp működik ez.
2022. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!