Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex borderline...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex borderline férfival?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 00:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Engem is mindig zaklatnak azzal, hogy kamuzok! És van egy fsz, egy főfsz aki mindig belém áll és hiába írok privátot neki, sosem válaszol, mindezek mellett én is mindig az igazat írom, csakis az igazat!
2022. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod, hogy ide nők járnak? Elvetve. Ha azok is, ronda, igénytelenek. Egy egészséges nőnek, aki szép, nem magányos, nincs szüksége ilyen fórumokra. Nem is hallott erről az oldalról. Én férfiként ugyan nem vagyok ronda, de modell arcú sem. Viszont azt elismerem, hogy az idióta nők miatt nem feltétlen pozitív tapasztalataim vannak, ráadásul eleve introvertált vagyok, kevés baráttal. Ide hasonlók járnak, az igazi társasági emberek nem itt vannak. Meta egyfolytában a szexuális élményeit ecseteli, de minden este, vagy más napszakban itt baxxa a rezet. Már csak egy kérdésem van: mikor kefél? Lol.
2022. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Ne fogalkozzunk vele inkább. 😅😅 Nagyon szűklátókörű lehet, ha ennyire nem tud elképzelni semmit sem és mindent kamunak hisz... Szegény kis gyermeki lélek.. Ha tudná mik mennek a világban.
2022. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Kedves Mr.Incel, kérlek ne spammold szét a kérdésem a szánalmas rinyalasoddal, köszönöm, további jó szerencsetlenkedest ❤️
2022. márc. 18. 09:09
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

#9:


Te hülye vagy. Másik helyen azt kaptam meg, hogy miért tettem ilyen alacsonyra a lécet? :DDD


Senki nem mondta, hogy mindegyik partnerem az volt, a felét te költöd hozzá ehhez pluszban.

2022. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

#18:


Részemről elég jó vagyok, kritikus férfiak visszajelzése alapján is. De ezt arra érdemes férfivel akarom megosztani, nem egy kiéhezett, szexhiányos lúzerrel.

2022. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Aki erkölcsös, tudatos, az incel? Nézz utána a fogalomnak papa, mert nagyon gyökér vagy, hogy a jelentesevel sem vagy tisztában. Több barátnőm volt, idősebb nők is, akiktől eltanultam a jó szexet. Ki az incel? Vagy most épp a bordered hullámvölgye jött elő, és hihetetlen, hogy én dugok veled ellentétben?
2022. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

Menekülj 😉 Nehogy elkapjunk, megkötözzünk és végig kelljen nézned a világi nyomorúltságainkat. Ahogy mi nőkként is élvezzük az életet és nem törődünk az olyanok véleményével, mint pl te. 😊

De majd én elérem, h szeress. 😍😍

Bezárlak a pincébe, és az ajtó alatti résen addig etetlek, amíg meg nem kedvelsz. 😘😍😂😂

2022. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Nyald ki a lyukamat. 😃😃😃😃😃
2022. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Tanulhatnál egy minimális emberi stílust a borderline-os exemtől. Rád férne, ha már anyád nem tanított meg.
2022. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!