Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex egy személyiség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy személyiség zavaros emberrel? Pl nárcisztikus, borderline stb.

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány volt akivel szexeltél? Hogy viselkedtek?

2022. jan. 5. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha abból indulok ki, hogy 2 exemről is kiderült utólag, hogy az egyik nárcisztikus, a másik borderline-os, velük kibszott jó volt:D persze csak az elején ugye. Vagy mikor olyan periodusban voltak. Függ attól ugyebár, hogy hol tart a kapcsolat, mit akarnak elérni stb. Sokszor használták eszközként a szexet, akkor mások voltak az ágyban is (jobbak).

Plusz én is kattos vagyok valószínűleg, csak nincs konkrét diagnóziom. Állítólag velem is nagyon extra élményeket éltek meg a partnereim. Sajnos valahol ez együtt jár az agybajjal. Extrém libidóm van, perverz, extrém vágyakkal. Végletekig feszítve a határokat (sajátom és lehetőleg a partneremét is), szokatlan helyzetek, helyszínek, adrenalin keresés, nagyon flörtölös viselkedés, erős szexuális kisugárzás stb. Mindez persze tök vonzó és tény, hogy sokat tudok nyújtani. De vannak árnyoldalai is a mentális betegségeknek, amik a hétköznapokban jönnek elő. Együttélés stb.

Amúgy egészséges barátaim szoktak lenni, de vonzom természetesen a vadabb/ impulzív embereket is (próbálom azért kizárni őket mostanság). Volt egyszer egy barátnőm, aki borderes volt. Na az a csaj aztán tényleg nagyon meredek volt:D pont ezt imádtam benne. A pasiját egyszer közösen kényeztettük is. De ő mondjuk nem volt a hűség mintapéldánya se. Imádta a figyelmet, ha szórakozhat pasikkal (ez bennem is megvan), csak ő tovább is ment néha.

Na szóval most magam ellen beszélek, de azt mondom, hogy inkább ne:D ne kezdjetek ilyen emberekkel, még ha szexuálisan csábítóak is. Toxikusak vagyunk és még egy szaxkapcsolatnál is előfordulhat, hogy ha megbántotok, ott kő kövön nem marad. Mondjuk ha mázlid van, akkor nem olyan típust fogsz ki, aki tönkreteszi az életed. Vannak azért jámborabbak is. De mindenképp csak olyannak ajánlanám, aki valamilyen azinten képben van ezekkel a személyiségzavarokkal és tudja kezelni az adott típust valamelyest.

N

2022. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Rám támadt mert szex közben zavart valami és szóvá tettem, eléggé pszichotikus állapotba került, bezárta az ajtót kulcsra és eltette a kulcsot, nem tudtam kimenni, itt már ezerrel haza akartam menni...nekem jött, én is neki...egész eddigi életem legkeserűbb kapcsolata volt. Elönt egy mély, sötét, apátiás depresszió amikor vissza gondolok arra a 8 hónapra. Anyagilag teljesen nullára tett, konkrétan lehúzott, ha nem vettem meg neki valamit hisztizet, egyszer vettem magamnak egy cipőt, szakított velem...és csak úgy bekült ki velem ha vettem neki egy több százezer forintos táskát, természetesen megvettem, nem tudom mi volt velem.

A szex később 1-től, 10-ig egy olyan 4-4,5 volt. Lovaglóban nagyon jól csinálta, bár neki 4-5 perc elég volt, ha több időre lett volna szükségem az együttlét során...húzta a száját, de végül nagy nagy nehezen kibirta, közben mindig a faliórát nézte.

Aki erősen olyan hajlamú, hogy szereti ha kB alázzák, mert kB az egész kapcsolat az ő részéről egy alázás volt, annak az ilyen nő maga a főnyeremény. Még írhatnék...de a lényeg, hogy az ilyen nővel a szex és a kapcsolat kB egy kalap szar, elvesztegetett idő, egyoldalú, viszonzatlan.

2022. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: Oké, értjük, de pszichiáter állapította meg nála a személyiségzavart? Melyiket?

Mert ugye (és ezt a kérdezőnek is mondom) nem mindenki személyiségzavaros, aki bolond vagy hisztizik...

2022. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, borderline volt, többször feküdt zárt osztályon is, kapott különböző gyógyszereket, a terápiára nem járt el soha.
2022. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikussal? Borzasztó. Semmit se lehet szóvá tenni, mert én leszek a hülye p*csa, hiszen vele mindenki elélvezett. Csak akkor, és úgy lehet szexelni, amikor és ahogy akarja. Direkt utalgat, izgat egész nap, aztán este kiröhög, hogy jól benéztem, neki most nincs kedve. Nameg másik 5 lánynak csapja folyamatosan a szelet. Volt benne részem, soha többet.
2022. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Önmagában a szex még lehet ugyanolyan - ahhoz nagyon kattantnak kell lenni, hogy direktben a szex során is előjöjjenek a pszichés problémák. Az más kérdés hogy előtte/utána is el kell tudnod viselni, kezelni kell a mentális zavarait. A bordeline még csak-csak elmegy, de a nárcisztikus... ki szereti az önző emberket?
2022. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudtam elvenni a szüzességét. Ráfeszült, később meg nem volt több lehetőség, és annyira ráfeszült, hogy szakított, és azt mondta, inkább marad szűz. Azóta pokol az életem


31 f

2022. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Toxikus, nárcisztikus pasival voltam. Az elején jó volt mert tetszett a belevalósága és a dominanciája. Kb 3-4 szex után rá jöttem, hogy nem érdekli, hogy nekem jó legyen. Nem nyalt ki és semmi más jót se tett. Még csak megujjazni se akart. Hamar ment is a kukába
2022. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisparker válasza:
2 borderline nővel is éltem együtt egyik 3 másik 2 évig tartott,de a szex volt az a terület a kapcsolatunkban,amivel soha semmi probléma nem volt.. Gyönyörű igazi vonzó nők akik ha belédszeretnek,nem sz@r@kodnak,hamar a tudtodra adják... Elsó randin,azonnal szerelmet vall, majd 3órán át csókol, majd azonnal hozzád viteti magát és veti rád magát mint egy éhes oroszlán... És ezt egy álomnő csinálja veled 180cm magas széparcú, csodás alakú extrém hosszú combokkal és kerek fenékkel....nekem sok "normális" barátnőm volt, de nem lehet őket egy lapon említeni azzal ahogy egy borderline képes szeretni....
febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!