Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex borderline...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex borderline férfival?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 00:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%

Tapasztalatom szerint odarak rendesen.

A borderlineos akivel voltam az nagyon keményen tolta. Hatalmas 25 centis farka volt.

Úgy dobott rá az ágyra, hogy az ágy össze tört alattam. Beszakadtak a lécek.

Ezután annyira keményen megdugott. Őt nem érdekelte az se, ha már fáj, ha már szakadok.

Teljesen leuralt.

Tuti, h soha az életben nem felejtem el, hogy milyen volt az ágyban.

2022. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
#1: ezt az esti mese kamut. 😃
2022. márc. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Amilyen egy borderline-os nővel... ha éppen a "jó oldalon" van az érzelmi hullám akkor jó, ha a mélyvölgyben akkor rossz. Egy borderline-os oldalán nem a szexben van a fő gond, hanem a mindennapokban, a hirtelen és látszólag indokolatlan érzelem-ingadozásokkal.
2022. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Èn is borderline vagyok.Szexuàlis teljesitmènyemet ez nem befolyàsolja.N
2022. márc. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%
Dobrev Klàràt kèrdezd meg, hogy milyen Gyurcsàny Ferivel kefèlni, mert az a idióta is borderline, totàl labilis.
2022. márc. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
A legjobb, komolyan mondom.
2022. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6-os, miért?
2022. márc. 18. 06:51
 8/27 anonim ***** válasza:
46%
Hát az én bordim amúgy is egy elég szexi fiú volt. Erre rájött az, hogy a hangulatától függően vagy nagyon dominánsba, vagy nagyon szubba ment át, ami nekem speciel nagyon tetszett, hogy nem egy darab szerephez köti magát végig. (Mondjuk ez is a szerepzavar sajátja, de mindegy.) Plusz tényleg isteni volt minden, amit csinált. Olyan aktív és szenvedélyes, tele volt tűzzel. Nem mellesleg elég sokáig is bírta.
2022. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

Meta, te szerintem egy kamus pasi vagy. Ha meg nő, akkor túlságosan extrovertált, impulzív. Ilyen dolgokat kiteregetni a neten úgy, hogy utána, akivel talizol, megtudhatja. Hát, fura a mai fiatalság.

Érdekes, hogy az összes szexuális kommented, amit olvasok, csak isteni, csúcs pasikat tartalmaz. Sosem volt még negatív élményed, biztos a borderlineos pasi sosem szorongott az ágyban, mindig állt neki beton keményen, te is egyfolytában tocsogtál, szinte nem is kellett sosem kommunikálni, kinek mi a jó, rögtön a csúcsok csúcsán voltatok. Nénikédet etesd ezzel. Mese habbal. 🙂

2022. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Úgy bírom, hogy ezen az oldalon mindenki kamusnak hisz mindenkit. 😂

Pedig én is az igazat írom mindig, még is lekamusoznak. 😂

2022. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!