Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találjak egy normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak egy normális srácot, akinek odaadhatom a szüzességem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, tudom, hogy nem vagyok elkésve, ráérnék, de már nagyon vágyom rá. Régebben úgy voltam vele, csakis kapcsolatban veszíteném el, de mostmár ez nem feltétel. Csak nem részegen egy buliban szeretném.

Olyan srácot keresek, aki figyelmes, gondol rám, míg csináljuk, és alapból kedves, nem csak azért csinálja, mert milyen menő szüzességet elvenni, vagy nem tudom.

Nincs túl nagy szociális életem, nem nagyon járok bulizni se, és nincs olyan fiúbarátom, akire tudok gondolni. A tinderen meg nem hiszem, hogy biztosra lehet tudni, hogy normális-e egy srác.

Bármi tipp?

Nem kérek jelentkezőket!



2022. márc. 13. 20:10
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Mással kapcsolatban tuti tudna valaki jó tanácsot adni, de abban nem bízom, aki itt ajánlja fel magát.
2022. márc. 13. 21:08
 12/34 anonim ***** válasza:
77%
Én írtam neked és teljesen komoly ajánlatot :)
2022. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenérzéseid ellenére, én mégis csak egy idősebb, tapasztaltabb pasit ajánlanék neked! Azok jobban figyelnek a lányra, nem kapkodnak, ismerik a női testet!
2022. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem bízol meg senkiben akit nem ismersz, de nem ismersz senki. Hmm. Így nehéz lesz, azt kell mondanom. De van egy ősi módszer, ismerkedj. Aztán lesz bizalom is.
2022. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Mászkálj el otthonról, akárhova, beszélgess emberekkel, ha meg akarod ismerni azt a normális srácot akivel le akarsz feküdni akkor ismerd meg.
2022. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
30%

Nesze neked tippek!

1. variáció: selejtes kamucsaj troll-kcsg vagy, mivel semmi értelme a kérdésnek, ráadásul ellentmondásoktól hemzseg

2. variáció: elmebeteg vagy, akitől Isten mentsen meg! Gondolod, hogy egy ennyire primitív lányba helyezném a bizalmam, aztán meg a péniszem??? Azt sem tudod merre vagy arccal! Nem bízol gyakorisokban miközben te is az vagy?? Érettebb partner fog jobban kihasználni mint egy 19 éves?? Neked tényleg kettő darab agysejted maradt már csak?? szanalmas.hu oldalt javaslom a megfelelő partner megtalálásához.

Konklúzió: megérdemled, hogy senki nem nyúl hozzád még bottal sem, mert csakis te tehetsz róla! Fel kéne nőni először is, na meg elolvasni pár könyvet, és kiszakadnod a négy fal közül, mert attól is lettél ennyire izolált a világtól, hogy ennyire elveszítetted a realitásérzéked.

2022. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom hogyan, de egy dolog biztos. Innen Ne!!! L.
2022. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ellent kell hogy mondjak az itteni ellenzőknek! Számtalan párkapcsolat, alkalmi vagy hosszabb távú szexkapcsolat jött már össze innen. Én házasságról is tudok. Ez csak türelem, kitartás, és persze szerencse kérdése is. Ez is egy lehetőség amit ki is lehet használni! De hát te tudod.
2022. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%
Ezen az oldalon is pont olyan emberek vannak, mint bárhol máshol. Nem értem, miért ne lehetne itt ismerkedni, nekem jött már össze innen több csaj.
2022. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
48%
Hát, nagyon nem olyanok, legalábbis akik privátoznak! Ez itt a legalja. Lehet, hogy ez régebben nem így volt, de most ilyen.
2022. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!