Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találjak egy normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak egy normális srácot, akinek odaadhatom a szüzességem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, tudom, hogy nem vagyok elkésve, ráérnék, de már nagyon vágyom rá. Régebben úgy voltam vele, csakis kapcsolatban veszíteném el, de mostmár ez nem feltétel. Csak nem részegen egy buliban szeretném.

Olyan srácot keresek, aki figyelmes, gondol rám, míg csináljuk, és alapból kedves, nem csak azért csinálja, mert milyen menő szüzességet elvenni, vagy nem tudom.

Nincs túl nagy szociális életem, nem nagyon járok bulizni se, és nincs olyan fiúbarátom, akire tudok gondolni. A tinderen meg nem hiszem, hogy biztosra lehet tudni, hogy normális-e egy srác.

Bármi tipp?

Nem kérek jelentkezőket!



2022. márc. 13. 20:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Mely megyében élsz?
2022. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

*Lány vagyok

ezt kihagytam

2022. márc. 13. 20:22
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Ma még lány vagy,holnap fiú.Nem lehet rajtattok elmenni.
2022. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kérdés miért van a "biszexualitás" témakörben?

Mindenképpen egy tapasztalt érettebb férfit keress erre.

Ne valami kis fuckboy hülyegyereket aki egy életen át tartó frusztrációt okoz az első élménnyel.

Ez a "20 éves vagyok és tapasztalt" duma is qurva szar.

De őszintén szólva nem hiszem, hogy nincs lehetőséged összeszedni olyat akivel sikerülhet. Az ilyen és ehhez hasonló kérdések egytől egyig csak trollkodások.

2022. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Azért mert biszex vagyok, de lehet jobb lett volna heteroszexualitásba rakni.

Egy tapasztaltabb férfival szerintem mégjobban csak azt érezném, hogy ki akar használni. Meg kényelmetlenül érezném magam, hogy sokkal érettebb nálam.

Bár tényleg elég sok korombelit ismerek, akivel semmiképp nem feküdnék le.

De, lenne lehetőségem összeszedni valakit, már csak privátban is legalább 10 jelentkező van, de én olyat szeretnék, akiben megbízhatok.

2022. márc. 13. 20:42
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

És mi alapján bízol meg valakiben???

Itt mindenki ismeretlen számodra.

A kérdésed trollkodás csak.

2022. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Itt senkiben nem bízom. Vannak azért dolgok, amik mutatják, hogy meg lehet-e bízni valakiben. Nem biztos, de kb. meg lehet állapítani egy hosszab beszélgetésből.

Miből gondolod, hogy trollkodás? A nők nem vágyhatnak szexre?

Tud valaki ténylegesen a kérdésemre válaszolni, bármilyen tippet adni?

2022. márc. 13. 20:48
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem vennél komolyan, ha azt írnám 100% diszkréten a saját házamban tudnék erre sort keríteni maximális odafigyelés mellett.

Az is biztos, hogy valami kis ecsethajú hülyegyereket fogsz összeszedni és egy életen át tartó frusztrációt okoz neked.

A kérdésed simán troll, a célod a privi gyűjtés nem a konkrét segítség kérés.

2022. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem veszem komolyan, mert nem hiszek egy gyakoris embernek, aki csak úgy felajánlja ezt.

Az ecsethaj nem tetszik, nem fogok egy síkhülye valakit összeszedni, de tényleg valószínű, hogy nem egy alkalmas embert sikerül majd kifognom.

Egyáltalán nem a privátgyűjtés volt a célom, tényleg vágyom már a szexre, és már nagyon régóta szeretném elveszíteni és ezért szeretnék tanácsokat, hogy mégis hogy találjak valakit, akiben megbízhatok(és aki nem gyakoris)

2022. márc. 13. 20:57
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél tanácsokat a gyakorin, de nem bízol a gyakoriban.

Nincs több kérdésem.

2022. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!