Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyi idő után "normális" odaadni a szüzességet a férfinak?

Figyelt kérdés
Nyilván mikor a lány már úgy érzi, hogy készen áll rá, de mégis mennyi a az idő?

2022. jan. 23. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Attól is függ szerintem, mióta ismered.


Ha pl. 5 évig barátok voltatok, de egymásba szerettetek, akkor már az első nap is teljesen rendben van. Ha mondjuk 1 hete ismerted meg Tinderen, és bejön, akkor érdekes várni minimum 2,5-3 hónapot.

2022. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én egy buliban ismertem meg a párom, akivel 2 hét után szexeltem (3-4randi volt kb). Mert készen álltam rá (17 voltam). És mégis együtt voltunk utána évekig. A jó szex része a kapcsolatnak, nem láttam értelmét várni. Másnak meg hónapok kellenek, nem vagyunk egyformák. Addig tűnik nagy dokognak, amíg szűz vagy. Ne tervezz, hanem hagyd, hogy alakuljon a dolog. Pl egy petting is átcsaphat szexbe, mert annyira kívánod, hogy megtörténik (nálam ez volt). Az egyetlen dolog amivel készülj, az a gumi.
2022. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Első, maximum, de tenyleg maximum a második randin!
2022. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs normális idő ehhez. Akkor, amikor készen állsz rá. Ne külső kényszer legyen, hanem belülről érzed hogy szeretnéd. Én anno 17 éveseb 4 hónap után feküdtem le először az akkori párommal, mondjuk az távkapcsolat volt, biztos előbb lett volna ha nem csak hétvégente találkozunk.
2022. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs szabály. 1 hónapja jártam a férjemmel, amikor lefeküdtünk, de ujjazni már engedtem jóval korábban. Ismertük egymást korábbról, szóval nem egy vadidegen volt számomra.
2022. jan. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 1Léna ***** válasza:
40%

Ha egy boldog életre vágysz, amibe agy családot és gyerekeket is tervezel, akkor csak azt ajándékozd meg magaddal, aki szeret annyira téged, hogy a szüleid elé állva kijelentenéd róla: ő az életem párja.

Egyébb esetben csak elveszted a szüzességed, amibe a lelked is sérülést szenvedhet.

A belső értéked fontosabb, értékesebb mint egy fellobbanó testi vágy kielégítése. Aki képes az ilyen vágyait kordában tartani, uralkodni felettük, arra a személyre biztossabban támaszkodhatunk egy kapcsolati hullámvölgyben, egy közös problémamegoldásában is.

2022. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
8-as nem a középkorban élünk, hogy szüzen kelljen férjhez menni rémlik? :D
2022. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!