Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel kezdődik egy szex ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezdődik egy szex ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózással, majd lassú simogatással még ruhán keresztül, apró csókokkal mindenhol, a nyakon a másik fülén, beletúrhatsz a másik hajába elmondhatod mennyire kívánod, utána lassan levetkőztetitek egymást és jön az előjáték, az abból áll ami a másiknak belefér, végigpuszilgathatod a másik testét, lehet kézzel/szájjal “felkészíteni” a másikat. A lényeg, hogy nem kell sietni(vagyis nem feltétlenül ;) ).
2022. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
nyáron simán ölébe ülök, félrehúzom bugyimat és beteszem magamnak N
2022. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mikor mivel. Csókok, ölelés, simogatás, néha hosszan, amit aztán orál követ. Néha meg elég pár érintés, és mehet is minden. Ha otthon vagyunk, kb akármi kiválthatja, beszállunk zuhanyozni a másik mellé, vagy múltkor épp ágyaztam, és kapott a párom az alkalmon, vagy épp a kaszzikus össze bújós filmnézés fordul szexbe.
2022. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ma reggel pl. veszekedéssel. Utána jó volt békülni.
2022. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Beírom a böngészőbe hogy "p" 😂
2022. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mivel kívánjuk egymást.
2022. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk szopással.
2022. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol! :D A 6-os hogy beoltotta magát. :D Miért pontozzátok le, ha ezzel csak azt vallotta be, hogy neki csupán ennyi jut a szexből? :DD szegény:(
2022. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem ha előtte kicsit csapkodja a fenekem a pasi, fogdos, nézegeti a melleim, a combom, feljebb húzza a szoknyám, kicsit megpaskolhatja az arcom is, hogy ügyes kis ribi legyek! :-)
2022. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a párom lábfétises ezért az ölébe nyomom a lábaim majd a farkát kezdem el vele simogatni a többi pedig már adja magát ha kellően felhúztam :D
2022. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!