Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő esetében hány éves korban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő esetében hány éves korban elveszített szüzességre mondanátok azt, hogy az már tényleg nagyon későn van? Hol kezdődik az a kategória, amire már erősen rácsodálkoztok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 03:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

30.


De egy pasinak gázabb szűznek lenni.

2022. jan. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
25+
2022. jan. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ilyen kor. Senkinek semmi köze hozzá, ha egy nő vár, annak pedig oka van.
2022. jan. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

#3


Ha túl sokáig vár, akkor vallásos.


A mai világban, amikor már a tini lányok sem szüzek, nincs egyéb indoka várni, egy 25-30 körüli nőnek.


A nők is szeretik a szexet, simán lefekszenek olyanokkal is, amikbe nem szerelmesek, de azért van köztük valami szikra.

2022. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül. Én pl vártam az esküvőmig, pedig nem vagyok vallásos. Egyszerűen így éreztem helyesnek, magammal és a férjemmel szemben is. Szerencsés vagyok, mert fiatalon megtaláltam őt, de ha nem így történt volna, tovább várok.


De egyébként igen, ez is egy ok, ha vallásos valaki, nem hiszem, hogy gond lenne vele.

2022. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Annyira nem szeretem ezt a megközelítést, hogy "késő". Ez nincs törvényben szabályozva. Akkor veszíti el, amikor lehetősége van rá, és amikor akarja. Alsó korhatár nyilván van a biológia miatt, meg törvényileg is, de felső nincs. Ez egy h.lye társadalmi nyomás, hogy ekkor meg akkor kell. Akkor, amikor kéyzen áll rá. Ha ez 30, akkor annyi, ha 16, akkor annyi. Nyilván, aki nagyon sokáig nem teszi, ott vannak lelki okai is, de eljön az ideje, ha akarja.
2022. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor késő amikor ez az állapot már a negatívan befolyásolja a mentális állapotot és személyiségfejlődést. Mindennek megvan az ideális ideje az életben, az biztos hogy a szűzesség elvesztésének nem a 40 éves kor az.
2022. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Addig vár, amíg nincs jó tapasztalata a párkapcsolataiban. Ismerek 25 éveset, semmi nincs abban. Randin kiderül, ha valami nagyon nincs rendben, az pedig kifejezetten egoboost, ha magasak a sztenderdjei.

30 év mondjuk már sok.

2022. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
20, mindkèt nemnèl.
2022. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs egzakt válasz. De minél jobban eltér a kor az átlagtól szélsőségesen lefelé vagy fölfelé. Ott szerintem igencsak lehetnek mentális gonddog. Valaki exra fiatalon belevág a szexbe, vagy úgy hogy már fél életét leélte ... A szélsőség sosem jó, nem hi-bá van az a mondás, hogy keresd az "arany" középutat.
2022. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!