Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet ritka manapság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ritka manapság, hogy egy 21 éves lány szűz?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb aki nem szűz 21 évesen. Én az voltam, de ettől még statisztikát nem tudok. Meg szerintem senki.
2022. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha szép akkor ritka, bár a csúnya lányokat is megdugja valaki...
2022. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori
2022. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból kiindulva, hogy átlagosan 16 év körül veszítik el a szüzességüket, szerintem 10/8 21 éves csaj nem szűz.


Viszont 21 éves szűz

fiúcskákból biztosan több van.

2022. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

A vallásos neveltetésű, konzervatív neveltetésű, visszafogott/introvertált lányok között azért előfordul ilyen. Ezt a három kategóriát külön-külön értem, tehát elég ha valaki csak egybe tartozik bele.


Az utóbbi időben kerültem bele vallásos közösségbe, itt azért vannak 20-22 éves lányok is, akik szüzek. És vannak köztük helyesek is. Egyszerűen csak komolyabb volt a neveltetésük az átlagnál, nem jártak el bulizni, berúgni. Ha volt is barátjuk akkor nem azon voltak, hogy minél hamarabb smároljanak, lefeküdjenek. Múltkor randiztam egy 25 éves szűz lánnyal is és ő is szép volt, bár végül nem engem választott.

2022. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ma már ez extrém ritka.
2022. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka, akadnak azért. Bár nem erről beszélnek. A beszédtéma mindig a szex, így mindenki azt gondolja, hogy mindenki szexel.
2022. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én 20 vagyok (fél év múlva 21), de szűz vagyok. És nem akarok nagyképüsködni, de szerintem szép is, legalábbis én meg vagyok elégedve magammal, és ahogy látom általában a fiúk is annak tartanak.

Viszont egyetértek az előttem szólóval, elég introvertált vagyok, nem olyan könnyű nekünk szexuális kapcsolatot kialakítani, kell egy kis idő. És bár barátom volt már, idáig még nem jutottam senkivel:))

És biztos vannak még ilyen lányok/fiúk

2022. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Elég ritka, biztos van valami defektje.
2022. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira ritka, mint sokan gondolják. Szerintem a 21 éves nők 20%-a szűz, most csak mondtam egy számot, de én így látom. Viszon ha egy életrevaló, szexi, nagyon vonzó csaj 21 évesen szűz, ott már baj van. Általában a visszafogott, introvertált csajoknál elfogadott és normális dolog ez.
2022. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!