Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális?? Hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális?? Hogyha szex közbe nem tudok ellazulni ès szégyenlem a testem vagy olyanokon gondolkozzok hogy vajon mit gondol a partnerom meg hogy milyen hibàs vagyok. 21 èves lány

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem normális. Súlyos önbizalomhiány, önértékelési probléma
2021. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha a párod kíván, nincs okod görcsölni.
2021. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Pont az ellenkezőjét csinálod mint amit kellene és ráadásul nem is tudod így élvezni !

Mi lenne ha nem ezzel foglalkoznál hanem a szex által nyújtotta örömökre összpontositanál !!

2021. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én megértelek, én is ilyen vagyok. Komoly önbizalomhiány, testeddel való elégedetlenség okozza. Nekem csak akkor sikerült ezt legyőzni, amikor már a tükörben én is vonzónak láttam magam. Sokat fogytam és izmosodtam, (számomra)bomba alakom lett. Akkor volt az, hogy már lett annyi önbizalmam, hogy nem feszengtem. Sokkal jobb is lett a szex:)
2021. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány kiló és milyen magas vagy?

Milyen az alakod?

2021. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy férfi "általában" olyan nővel van együtt, olyanért bolondul, aki tetszik neki. Ha nem tetszenél neki, akkor kihasznál. Akkor dobni kell. Ha tetszel, akkor pedig nincs ok az aggodalomra.
2021. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már két éve együtt vagyunk amúgy.
2021. nov. 14. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Lányok esetében előforduló, de semmi jára nem vezető gondolkodás.


Van is okod rá, hogy így gondold?

2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... A párom mindig azt mondja úgy szeret ahogy vagyok de előző kapcsolatomba megcsaltak lehet hogy ezért van ez..
2021. nov. 14. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Nos, igen, ez lehet az oka... de ha az, akkor ehhez tényelg szakaember (pszichológus) kellene, és nem a GYK recskázásból doktorált szakértői! :)


Amúgy van valami konkrétan a testeddel, ami nem tetszik?

2021. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!