Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akiket nem érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiket nem érdekel a szex miért nem mondják ezt meg?

Figyelt kérdés

Nyilván ők is tisztában vannak vele hogy mik az igényeik.

Akkor miért nem lehet őszintének lenni?



2022. márc. 7. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert félnek hogy így a büdös életben nem lesz pasijuk.
2022. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Engem nagyon érdekel.
2022. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1# Hát nem is lessz. És akkor mi van? Inkább hazudnak egy életen át? Annak meg mi értelme van?
2022. márc. 7. 18:37
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Persze ilyenkor mindenki szex mániás. Utána meg fáj a fejen három hétig egyhuzamban.
2022. márc. 7. 18:39
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Ismerős a dolog kérdező. Bár voltak apróbb jelek amikre nem figyeltem az ismerkedős fázisban. Sajnos behuzott a csőbe, illetve saját magamat is behuztam vele.

Mindegy, nem is idegesítem magam vele mert csak felbszom magam rajta...

2022. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Téged valaki nagyon megbántott. Te leszel a következő észlény, aki napi 5x ugyan azt megkérdezi? Az okán kéne elgondolkozni, hogy VELED miért szeretnek szexelni. Az ilyen mártír dumákat, mint az ötös válasz (aki szintén 100x leírta már a szar kapcsolatai történetét) se igazán értem. Létező opció ám a szakítás, aki hisztizik, de nem tesz semmit, annak nem fáj eléggé. Csodás az itteni fériak színvonala.

2022. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az párom pont ilyen. Nem nagyon van szex, eléggé halvèrü. Van gyermekünk és nem akarok ezen drámázni. Azon már túl vagyok.

Kicsit már beletörődtem.

Inkább kiverem😅

2022. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda véletlen, én fordítva tapasztalom. A kanos férfiállatnak megkottyan, ha tényleg alkalma nyílik egy kicsit magasabb libidóval, és olyan nővel, aki tudja mit akar.
2022. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Mert ritkák vagytok.
2022. márc. 7. 19:44
 10/17 A kérdező kommentje:
7. Látod az itteni nők szerint a feleséged nem is létezik.
2022. márc. 7. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!