Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek ? (Nök)Én Imadom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ? (Nök)Én Imadom a Nönek a talpara verni popsi szex utan 😋

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 14:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd el, ha nem rakok ki képet a feleségemről :D

Én már megtaláltam az igazit. Ellenben több társunk esélyeit is rontod. Azért írok ide, hogy lássák a hölgyek, nem minden lábimádó undorító.

2022. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#9, igen, ez így van, én is kifejezetten undorodtam minden ilyen embertől, mint "csoporttól", egészen addig amíg egy kedves és értelmes férfiról ki nem derült számomra hogy neki is van ilyen fétise. Azóta tudom hogy nem mindenki undorító aki ilyen, de aki nem találkozik ilyennel, az könnyen maradhat azon az állásponton.
2022. márc. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De alapbol nem értem. Miért irod mindig azt ,hogy undorito??? Te Magadat annak titulalod ,legyen. De Én soha senkitol nem kaptam ezt a jelzőt. Söt kifejezetten tetszett is a partnereimnek. Meg Én ezt nem tartom extra dolognak,fétisnek. Kb 10-ből 6 férfi oda van a szép Nöi lábakért. Csak a barati koromben tudok 4et mondani plusz ocsem. Itt megkulonbozteted Magadat...társunk bla bla...mi ez? Mintha gnóm lennél mert szereted a lábakat. 🤣🤣🤣
2022. márc. 8. 07:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lábimádás undorító, az szexi.

Ahogy előadod magad, megfogalmazás, emotikonok, stb.

Na az undorító.

A stílus maga az ember...


Mondok egy példát:

Ha a szintén tök oké orális szexre vonatkozna a kérdésed, és azt így írod ki:

"Szeretitek ? (Nök)Én Imadom a Nönek a szájaba élvezni szopi utan 😋"

ugyanazt gondolnám. Csak azzal kevesebb pasinak ártasz, mert elfogadottabb, mint a lábfétis.


Nagyon gáz, hogy észre se veszed, hogy primitív vagy.

2022. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem itt az a baj ,hogy Te beleallsz ilyen beszelgetesekbe es bizonygatod az igazad... ocsarolod a masik kerdeset. Holott szerintem egyaltalan nem erdekel senkit. En itt csakis ilyen hangvetelu kerdeseket teszek fel. Pedig nem tartom Magam buta/primitv embernek. Lehet az vagyok meglatasod szerint. Bar ha valaki ilyen beszelgetesekbe/vitakba belemegy aminek nem sok ertelme van az szerintem szinten orimitiv(megfogalmazasod szerint) hiaba probal meg kulturaltan fogalmazni,irni. 😉
2022. márc. 8. 08:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a téged támogató komnenteket és vond le a következtetést.
2022. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Itt nem a tamogatasrol van szo. Hanem a Te kommentjeidrol. Mar az elsonel is leirtad ,hogy gusztustalan es a "Te" társaidat hozom ezzel a kerdessel kellemetlen helyzetbe. Utana vegig azt irtad, mikozben Engem "fikázol". Szerintem nezz Magadba es ne is irj mert Engem nem érdekel. Tovabbi szép nalot Neked
2022. márc. 8. 08:53
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz... mégis írtam. Hát így jártál.
2022. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!