Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a fiúk határozottan, nem zavartatva magukat megnézik a feneketeket, melleteket, ha kivágott blúz van rajtatok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar,jól is esik.
2022. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bámul azt nem
2022. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ne bámuljon 20percig, de azért jol esik
2022. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint a #3as, ha rámnéz akkor semmi gond nincs vele. De ha bámul, mint valami idióta azzal már van
2022. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Jobban szeretem, ha felveszi velem a szemkontaktust. Az nagyon szexi tud lenni, pláne ha a szemöldökét is felemeli.😄
2022. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én sokáig szoktam nézni a csajokat, néha szemezek is velük. Tegnap pont volt egy ilyen, néztem néztem a nőt, mélyen a szemébe is tekintettem....egyszer csak odalepett hozzám, de krva közel....mondom magamban, most vagy lekever egyet nekem, vagy beszol, vagy dugni fog velem.

Nem lett semmi, arrébb ment, de szerintem bejottem neki.

2022. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jolesik ha megnez egy pasi, azt jelenti hogy jol nezek ki :)
2022. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem akkor szoktak inkább meg nézni amikor szoknyába vagyok. jól esik mert ezek szerint jól áll nekem a szoknya.
2022. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!